dodaj do schowka 0 szybki kontakt

Wybierz termin

21 000 PLN

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. dzień: WARSZAWA

Spotkanie na Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie, w hali odlotów, przy stanowisku Opal Travel. Przelot do RPA, na lotnisko Skukuza, zlokalizowane w Parku Krugera, z międzylądowaniem we Frankfurcie i w Johannesburgu.

2. dzień: PARK NARODOWY KRUGERA

Przylot na lotnisko Skukuza w RPA po południu. Powitanie na lotnisku i transfer do Shishangeni Private Lodge. Shishangeni Private Lodge, zlokalizowana na terenie znananego na całym świecie Parku Narodowego Krugera, to jedno z najlepszych miejsc do podziwiania zwierząt na całym afrykańskim kontynencie. Składa się z 22 indywidualnych chaletów, które mogą pomieścić 44 gości. Wszystkie mają dostęp do prywatnego tarasu widokowego. Łączone pokoje dla rodzin oraz mini bar są dostępne na żądanie. Goście Shishangeni mogą rozkoszować się porannymi lub popołudniowymi „polowaniami” na słynną Wielką Piątkę Afryki – słonia, lwa, bawoła, nosorożca i lamparta. Po powrocie z safari będzie można podzielić się swoimi wrażeniami podczas kolacji składającej się z dań tradycyjnej, lokalnej kuchni, przy tradycyjnym ognisku boma pod gwiazdami afrykańskiego nieba. Nocleg w hotelu.

3. – 4. dzień: PARK NARODOWY KRUGERA 

Zakwaterowanie w chaletach. Śniadanie, obiad i kolacja. Wyprawa na safari.

czytaj więcej

5. dzień: PARK NARODOWY KRUGERA – SUAZI

Śniadanie. Transfer z Shishangeni Private Lodge do Mlilwane Wildlife Sanctuary w Suazi. Zakwaterowanie w tradycyjnych chatkach w kształce kopuły. Obiekt Mlilwane Wildlife Sanctuary położony jest w mieście Lobamba na skraju doliny Ezulwini. W obiekcie znajduje się odkryty basen oraz restauracja. Do dyspozycji gości są bungalowy, domki oraz pokoje mieszczące się w tradycyjnych chatkach w kształcie kopuły. Wszystkie rodzaje zakwaterowania zapewniają prysznic, zestaw do parzenia kawy i herbaty, pościel oraz ręczniki. Restauracja Hippo Haunt zaprasza na napoje i dania do wyboru z karty. Z lokalu roztacza się widok na zbiornik wodny, do którego przychodzą hipopotamy. W wolnej chwili goście mogą wybrać się na safari, wycieczkę szlakiem przyrodniczym czy na przejażdżkę konną lub rowerową. W dolinie Ezulwini i mieście Malkerns usytuowane są rozmaite sklepy z wyrobami rzemieślniczymi.

6. dzień: SUAZI

Śniadanie. Czas wolny.

7. dzień: SUAZI – MAPUTO

Śniadanie. Transfer z Mlilwane Wildlife Sanctuary w Suazi do Maputo w Mozambiku. Zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu Cardoso, zlokalizowanym w samym sercu stolicy Mozambiku, w pokoju z widokiem na morze.

8. dzień: MAPUTO – MACHANGULO BEACH LODGE

Transfer z Hotelu Cardoso do mariny w Maputo, a z mariny łodzią do Machangulo Beach Lodge. Zakwaterowanie w Machangulo Beach Lodge, drink powitalny. Jeszcze beztroskie i niezadeptane południowe wybrzeże Mozambiku to miejsce, w którym wody Oceanu Indyjskiego spotykają się z wodami Zatoki Maputo. Na styku Oceanu i Zatoki zlokalizowane jest, ukryte pośród wydm i lasów, Machangulo Beach Lodge. W lodgy znajdują się prywatne chalety i ville, z których każda wyposażona jest w łazienkę, klimatyzację, moskitiery i prywatny taras.

9. – 10. dzień: MACHANGULO BEACH LODGE

Wypoczynek w Machangulo Beach Lodge – Villa. Śniadanie, obiad i kolacja.

11. dzień: MACHANGULO BEACH LODGE – MAPUTO

Śniadanie. Transfer łodzią z Machangulo Beach Lodge do mariny w Maputo. Transfer z mariny w Maputo do Hotelu Cardoso w Maputo. Zakwaterowanie w Hotelu Cardoso, w pokoju z widokiem na morze.

12. dzień: MAPUTO

Śniadanie. Półdniowa wycieczka po mieście uwieńczona lunchem ze świeżych owoców morza. Zwiedzimy m.in. Natural History Museum, które zostało wybudowane z piaskowca w stylu portugalskiego gotyku, XIX-wieczną fortecę będącą najstarszą w mieście atrakcją turystyczną, przepiękny ogród botaniczny, a także stację kolejową, która została zaprojektowana przez samego Eiffla. Po lunchu transfer do hotelu.

13. dzień: MAPUTO – WARSZAWA

Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu wymeldowanie i przejazd na lotnisko w Maputo. Wylot do Warszawy.

14. dzień: WARSZAWA

Poranny przylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:

 • przeloty na trasie WARSZAWA – SKUKUZA (RPA) i MAPUTO (MOZAMBIK) – WARSZAWA z międzylądowaniem we Frankfurcie i w Johannesburgu
 • zakwaterowanie w hotelu 4* w Maputo oraz w lodgach
 • transfery klimatyzowanym pojazdem oraz łodzią
 • opiekę anglojęzycznego przewodnika
 • wyprawy na safari w Parku Krugera (RPA)
 • półdniową wycieczkę po Maputo z lunchem ze świeżych owoców morza w cenie
 • ubezpieczenie: KL, NNW, bagaż
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 

CENA NIE OBEJMUJE:

 • napojów do posiłków
 • napiwków (dla kierowców, przewodników, bagażowych)
 • atrakcji fakultatywnych