dodaj do schowka 0 szybki kontakt

Clayoquot Wilderness Resort to miejsce dla koneserów przygody. Ekskluzywny obóz, inspirowany wielkimi tradycjami podróżników i odkrywców XIX w., położony jest nad Cieśniną Clayoquot – jednym z najbardziej spektakularnych widokowo zakątków Kanady. Bezpośrednia bliskość nieujarzmionej, dzikiej przyrody i gwarancja absolutnego komfortu to spełnienie wszystkich podróżniczych marzeń w jednym miejscu. W Clayoquot Wilderness Resort ziszczą się dziecięce plany podboju dalekich krain, zamieszkiwanych przez dzikie niedźwiedzie grizzly i… całkiem dorosłe pragnienia wygodnego wypoczynku z dostępem do najbardziej nowoczesnych udogodnień.

Zapytaj o cenę

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

Hotel
Hotel Clayoquot Wilderness Resort został wzniesiony w otoczeniu majestatycznej przyrody pacyficznego wybrzeża Kanady, nad brzegami rzeki Bedwell. Z ciepłych wnętrz komfortowych pokojów zaledwie krok dzieli gości od mierzącego 14 kilometrów fiordu. Posiadłość uosabia ducha przygody, zapewniając podróżnikom nocleg w jednym z 20 eleganckich i przestronnych namiotów, ukrytych wśród gęstwiny kilkusetletnich drzew nad brzegiem Wyspy Vancouver. Na gości czekają tu osobne namioty jadalne, namioty, mieszczące osobne sale spotkań oraz te, gdzie można korzystać z chwili odprężenia podczas masażu. Właśnie dzięki takim udogodnieniom co roku od połowy maja do końca września niezwykły obóz Clayoquot Wilderness Resortstaje się centrum inspirujących spotkań z dziką kanadyjską przyrodą i fascynujących podróży, które zdają się nie mieć końca.

Pokoje
Pokoje w Clayoquot Wilderness Resort zastępuje 20… luksusowych namiotów klasy Deluxe i Luxury. Na gości czekają w nich najnowocześniejsze udogodnienia, które idealnie łączą się z naturalnym budownictwem i (oczywiście) otoczeniem. Osobne łazienki z podgrzewaną podłogą i zapewniającym niezwykłe widoki prysznicem pozwolą zrelaksować się po najbardziej aktywnym dniu, spędzonym na tropieniu niedźwiedzi grizzly. W każdym z namiotów znajdują się też miękkie, szerokie łóżka king i queen size, a także zestaw naturalnych kosmetyków, pluszowych szlafroków i ręczników. Każdego dnia można tu cieszyć się wyjątkowym smakiem wykwintnej kuchni, serwowanej na delikatnej chińskiej porcelanie i srebrnych sztućcach. Namioty Deluxe docenią z pewnością ci podróżnicy, dla których poczucie prywatności i bliskości z przyrodą to priorytet – ukryte są w cieniu majestatycznych koron drzew, do których goście mogą dojść szeroką promenadą z cedrowego drewna.

Udogodnienia
Goście resortu Clayquot Wilderness mogą cieszyć się bliskością dzikiej kanadyjskiej przyrody, nie rezygnując z absolutnej wygody. Do ich dyspozycji zostały oddane liczne udogodnienia – w tym komfortowy namiot jadalny oraz namiot, mieszczący niewielkie spa. Aby zaspokoić żądzę przygody najmłodszych podróżników, warto zaprowadzić pociechy do tętniącego zabawą klubu Kid’s Club.

Aktywności outdoorowe w kanadyjskiej dziczy to specjalność hotelu Clayoquot Wilderness Resort. Spersonalizowane programy tworzone są dla każdego z gości jeszcze przed przyjazdem tak, by wypełnić trwający 3,4 lub 7 nocy pobyt wyjątkową dawką emocji, inspirowanych przyrodą Wyspy Vancouver. Można tu uczestniczyć w profesjonalnych eskapadach safari, obserwując życie niedźwiedzi grizzly, eksplorować okoliczne wody kajakiem, podglądając życie orek i wielorybów lub przemierzać wyspę w siodle, poznając sekrety legend jej pierwszych mieszkańców.