dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Ekskluzywny camping Wayo Tanzania to miejsce, gdzie spotykają się afrykańska przygoda, przyroda i komfort – pod jednym namiotem! Rozbijany okresowo w najbardziej atrakcyjnych miejscach północnej Tanzanii, gwarantuje, jako jeden z niewielu, niezakłócony i wyłączny dostęp do najbardziej atrakcyjnych przyrodniczo zakątków Czarnego Lądu. Jeżeli marzy nam się nocleg wśród szemrzących cicho traw Serengeti, śniadanie z widokiem na gromadzące się u wodopoju stada gnu lub pełne emocji safari przez najdziksze zakątki kontynentu, Wayo Tanzania jest miejscem, które po prostu musimy odwiedzić. Nocleg w jednym z przestronnych namiotów typu bell tent, pełnych udogodnień najwyższej klasy i wygód godnych najlepszych kurortów to niepowtarzalna okazja, by doświadczyć wszystkich uroków afrykańskiego glampingu – campingu w stylu glamour w samym sercu dziewiczej sawanny.

Zapytaj o cenę

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

Hotel
Nocleg pod namiotami Wayo Tanzania to okazja, by zbliżyć się jeszcze bardziej do afrykańskiej przyrody, a jednocześnie – nie oddalać się od prywatne strefy komfortu. Aby zagwarantować jak najlepsze doświadczenie spotkania z dziką afrykańską przyrodą, cały kompleks jest regularnie przenoszony wzdłuż szlaków migrujących zwierząt – dzięki temu najpiękniejsza z przygód Czarnego Lądu jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Jako jeden z czterech operatorów, Wayo Tanzania ma wyjątkową możliwość organizowania noclegów na terenie najcenniejszych przyrodniczo obszarów chronionych kontynentu – dlatego pobyt tutaj oznacza całodobowe przebywanie w miejscach tak niesamowitych, jak Park Narodowy Serengeti, Park Narodowy Manyara czy Park Narodowy Tarangire.

Pokoje
Każdy z wieloosobowych namiotów zapewnia smaczny, zdrowy sen na miękkich, szerokich łóżkach oraz możliwość odświeżenia się w prywatnej łazience. O podniebienia podróżników dba zespół pełnych pasji kucharzy, którzy codziennie zaskakują gości nowymi smakami, inspirowanymi bogactwem kuchni afrykańskiej. Aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno gościom, jak i okolicznej przyrodzie, cały kompleks opiera się na specyficznej filozofii Wayo (w języku swahilli „ślad”), zgodnie z którą turyści powinni po sobie zostawić tylko ślady stóp na ziemi. Troska o pozostawienie otoczenia w stanie jak najmniej naruszonym, poleganie na naturalnych źródłach energii oraz recycling – dzięki tym zasadom Wayo Tanzania zasłużyło na miano jednego z najbardziej przyjaznych przyrodzie obiektów turystycznych w kraju.

Udogodnienia
Goście Wayo Tanzania korzystają z nowoczesnych udogodnień, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę podczas największej afrykańskiej przygody. Ciepłe i przestronne namioty wyposażone w miękkie łóżka, ochrona obozowiska 24h oraz odświeżające napoje i regenerujące siły posiłki sprawiają, że safari w Wayo Tanzania to najpiękniejsze z doświadczeń na Czarnym Lądzie.

  • wygodny nocleg w przestronnych namiotach bell tent w sercu Tanzanii
  • ekskluzywne safari z przewodnikiem w Parku Narodowym Serengeti
  • afrykański „glamping” – camping w najlepszym stylu