dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Wybierz termin

8290 PLN + 1300 USD

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. DZIEŃ: Warszawa – Buenos Aires
Spotkanie na lotnisku o 12.00 i wylot z Warszawy.

2. DZIEŃ: Buenos Aires
Przylot do Buenos Aires o 06.40. Transfer do hotelu położonego w centrum miasta. Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie stolicy Argentyny: zabytkowa Katedra, Pałac Prezydencki Casa Rosada, Plac Majowy, spacer deptakiem Florida, wizyta na cmentarzu Recoleta, na którym spoczywa m.in. Evita Peron. Przejazd do portowej dzielnicy La Boca, która uchodzi za miejsce narodzin tanga. W czasie zwiedzania miasta odwiedzimy miejsca związane z papieżem Franciszkiem. Powrót do hotelu.
Nocleg w hotelu w Buenos Aires.
Wieczorem opcjonalne Tango Show z kolacją (ok. 100 USD)

3. DZIEŃ: Buenos Aires Lujan  Pampa Buenos Aires
Śniadanie w hotelu. Przejazd do miejscowości Lujan w której znajduje się najsłynniejsze w Argentynie sanktuarium maryjne. Wizyta w sanktuarium. Msza Święta. Przejazd w głąb pampy okazja do spotkania z gauchos (argentyński odpowiednik cowboy’ów), opcjonalnie wycieczka konna. Obiad. Powrót do Buenos Aires. Nocleg w hotelu w Buenos Aires.

4. DZIEŃ: Buenos Aires Foz do Iguazu
Śniadanie w hotelu. Przejazd na lotnisko, przelot do Puerto Iguazu. Transfer do hotelu (zakwaterowanie w miarę możliwości), a następnie podziwianie Foz do Iguazu jednych z największych i najpiękniejszych wodospadów świata. Podziwianie wodospadów Iguazu od strony argentyńskiej. Kolacja w hotelu.
Nocleg w hotelu w Foz do Iguazu.

5. DZIEŃ: Foz do Iguazu
Śniadanie w hotelu. Podziwianie wodospadów Iguazu od strony brazylijskiej. Spacer trasą Parku Narodowego Iguazu. Podejście pod największy wodospad Garganta del Diablo. Kolacja.
Nocleg w hotelu w Foz do Iguazu.
Opcjonalnie kolacja z pokazem samby. Dopłata 40 USD.

6. DZIEŃ: Foz do Iguazu – Rio de Janeiro – Aperecida
Śniadanie w hotelu. Przejazd na lotnisko. Przelot do Rio de Janeiro lub Sao Paulo. Przejazd do Aparecidy, w której znajduje się jedno z najsłynniejszych brazylijskich sanktuariów, w którym czci się Matkę Boską z Aparecidy, patronkę Brazylii. Wizyta w sanktuarium. Msza Święta. Przejazd do hotelu. Kolacja.
Nocleg.

7. DZIEŃ: Aperecida – Rio de Janeiro
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Sanktuarium. Następnie przejazd do Rio de Janeiro. Kolacja.
Zakwaterowanie w hotelu.

8. DZIEŃ: Rio de Janeiro
Śniadanie, a następnie zwiedzanie miasta: słynna Głowa Cukru (wjazd kolejką linową na szczyt wzgórza), wizyta w sambodoromo oraz na stadionie Maracana (tylko z zewnątrz). W drodze powrotnej obiad. Powrót do hotelu na pieszo (kilka minut). Popołudnie można przeznaczyć na plażowanie na najsłynniejszej plaży Copacabana. Nocleg w hotelu w Rio de Janeiro.

9. DZIEŃ: Rio de Janeiro
Śniadanie w hotelu. Dalsze zwiedzanie Rio de Janeiro. Wjazd na wzgórze Corcovado, z której rozpościera się wspaniała panorama miasta. Znajduje się tam królująca nad Rio de Janeiro statua Chrystusa Odkupiciela. Wizyta w Ogrodzie Botanicznym. Obiad w restauracji w pobliżu hotelu. Popołudniu czas wolny.
Nocleg w hotelu w Rio de Janeiro.

10. DZIEŃ: Rio de Janeiro
Śniadanie w hotelu. Do południa czas wolny na odpoczynek na brzegu morza w Rio de Janeiro na plaży Copacabana. (zakwaterowanie do zakończenia doby hotelowej tj. ok. 11.00). Przejazd na lotnisko w Rio de Janeiro.
Wylot do Europy o 22.20.

11. DZIEŃ: Warszawa
Przylot do Warszawy o 19.10.

Cena od osoby: 8290 PLN + 1300 USD (1050 USD płatne w Polsce + 250 USD płatne po przylocie do Buenos)

CENA OBEJMUJE:

  • przelot na trasie Warszawa – Buenos Aires, Rio de Janeiro – Warszawa (z przesiadką w europejskim porcie lotniczym: Franfurt i Zurich)
  • przeloty wewnętrzne
  • przejazdy mikrobusem/autokarem
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w hotelach 3*
  • śniadanie, obiad lub kolacje (od dnia 3 do dnia 9)
  • opiekę pilota B. P. Opal Travel oraz lokalnych przewodników (pilotem jest Rafał Kulesza)
  • bilety wstępu
  • ubezpieczenie

 

CENA NIE OBEJMUJE: