dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt
 • niezapomniany rejs po jaskiniach z świetlikami
 • zwiedzanie niesamowitego parku gejzerów i gorących pól
 • plenery z filmu „Władca Pierścieni”
 • spacer przy „Naleśnikowych skałach”
 • lodowiec Franz Josef i rejs po Milford Sound
 • zwiedzanie Sydney
 • wschód i zachód słońca nad świętą górą Uluru
 • pokaz maoryskiej kultury

Wybierz termin

9890 PLN + 5100 AUD

9890 PLN + 5100 AUD

9890 PLN + 5100 AUD

9890 PLN + 5100 AUD

9890 PLN + 5100 AUD

9890 PLN + 5100 AUD

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1-2. DZIEŃ: Warszawa
Spotkanie na Międzynarodowym Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku Opal Travel. Wylot z Warszawy do Auckland.

3. DZIEŃ: Auckland
Przylot do Auckland, największego miasta Nowej Zelandii. Znane przede wszystkim z licznych muzeów miasto charakteryzuje się ciepłym klimatem. Wizytówką Auckland jest Sky Tower, znak rozpoznawczy i najbardziej charakterystyczny obiekt w architekturze miejskiej. Zwiedzanie miasta, a następnie transfer do hotelu i odpoczynek.

4. DZIEŃ: Auckland – Rotorua
Śniadanie. Przejazd do Rotorua z przystankiem w Waitomo, gdzie odbędziemy niezapomniany rejs w jaskiniach z świetlikami. Przez chwilę znajdziemy się w innym świecie, dzięki endemicznemu gatunkowi muchówki, której zawdzięczamy niecodzienne oświetlenie jaskini. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

5. DZIEŃ: Rotorua
Śniadanie. Zwiedzanie parku gejzerów Wai-O-Tapu i gorących pól Te Puia. Teren jest pełen wąskich ścieżek wiodących poprzez geotermalne królestwo. Kraina przesiąknięta zapachem siarki i pełna dymiących zapadlin. Świetne miejsce, aby poczuć bliskość gorących wulkanicznych źródeł. Na koniec prezentacja kultury maoryskiej. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ: Rotorua – Wellington
Po śniadaniu przejazd do stolicy Nowej Zelandii – Wellington. Jest to najbardziej wysunięta na południe stolica na świecie. W dzielnicy Miramar znajduje się centrum przemysłu filmowego, miejsce produkcji hitu kinowego “Władca Pierścieni”. Krótkie zwiedzanie miasta. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu.

7. DZIEŃ: Wellington – Nelson
Po śniadaniu transfer do przystani i wejście na prom. Przepłynięcie na Wyspę Południową i przejazd w kierunku Nelson.

8. DZIEŃ: Nelson – Punakaiki
Śniadanie. Przejazd do słynnych formacji skalnych ‘Pancakes’. „Naleśnikowe skały” przywołują skojarzenie naleśników amerykańskich ułożonych jeden na drugim. Specyficzna rzeźba, grafitowy kolor, wysokość i fale rozbijające się o skały robią wrażenie i są idealnym miejscem na spacer. Następnie zakwaterowanie i czas wolny.

9. DZIEŃ: Punakaiki – Franz Josef
Śniadanie. Przejazd do krainy lodowców na nocleg. Po południu spacer do lodowca Franz Josef. Główną atrakcja lodowca są zamarznięte wodospady, do których można dotrzeć piechotą, jednym z wyznaczonych szlaków. Szlaki wiodą przez lodowe tunele.

10. DZIEŃ: Franz Josef – Queenstown
Po śniadaniu przejazd do Queenstown, pięknie położonej miejscowości górskiej. Po drodze przystanek w Wanaka słynącego z zimowych sportów.

11. DZIEŃ: Milford Sound
Po śniadaniu rozpocznie się całodniowa wycieczka z rejsem po fiordzie. Głęboko w obrębie Parku Narodowego Fiordland leży najbardziej zachwycająca atrakcja przyrodnicza: Milford Sound. Przepiękne widoki będą nam towarzyszyły przez cały dzień. Lunch podczas rejsu. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.

12. DZIEŃ: Queenstown – Sydney
Po śniadaniu transfer na lotnisko i wylot z Queenstown do Sydney. Powitanie na lotnisku przez przewodnika i przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i czas wolny. Polecamy centrum rozrywkowe „Darling Harbour”. Jest to obszar wokół portu w którym znajduje się wiele restauracji, kawiarni, chiński ogród, a także akwarium morskie, w którym zobaczyć można między innymi płaszczki i rekiny.

13. DZIEŃ: Sydney
Po śniadaniu zwiedzanie Sydney: Bondi Beach, Watsons Bay autobusem. Centrum miasta przejdziemy spacerkiem. Zobaczymy budynek Opery, który jest Głównym symbolem Sydney, wpisanym na listę UNESCO. Następnie przejście do  Ogrodów Botanicznych i  na starówkę „The Rocks”. Na koniec budynek Parlamentu. Powrót do hotelu i nocleg.

14. DZIEŃ: Sydney
Po śniadaniu całodniowa wycieczka w Góry Błękitne. Nazwa pochodzi od parującego olejku eukaliptusowego, który tworzy często błękitną mgiełkę nad górami. Opcjonalnie pobyt w parku ze zwierzętami oraz przejazd kolejką Scenic World.

15. DZIEŃ: Sydney – Ayers Rock
Śniadanie. Wylot do Ayers Rock. Po przylocie zakwaterowanie i popołudniowa wycieczka do formacji skalnych Kata Tjuta na spacer przez Walpa Gorge oraz przejazd na zachód słońca pod Uluru. Jest to święte miejsce dla miejscowych aborygenów, w jaskiniach u podnóża skały znajduje się wiele malowideł ściennych. Nazwa „Ayers Rock” została nadana przez europejskich osadników na cześć premiera Australii Południowej sir Henry’ego Ayersa. Tradycyjną, aborygeńską nazwą jest „Uluru” i od lat 80. XX w. jest to oficjalna nazwa tej skały, choć wiele osób nadal nazywa ją Ayers Rock. Powrót do hotelu i czas wolny.

16. DZIEŃ: Ayers Rock – Cairns
Wczesna pobudka, i przejazd  na pustynię po podziwianie wschodu słońca, śniadanie na wydmach pustyni, spacer pod formację skalną Uluru. Po południu przelot do Cairns. Zakwaterowanie i czas wolny.

17-19. DZIEŃ: Cairns
Dni wolne na odpoczynek lub wycieczki fakultatywne; rafting, rejs, wizyta w miejscowości Kuranda. Proponujemy też wizytę w Cairns Tropical Zoo, gdzie można zrobić sobie zdjęcia z misiem koala trzymając go na ręku. Queensland to jedyny stan, który na to zezwala.

20. DZIEŃ: Cairns
Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer na lotnisko.

21. DZIEŃ: Warszawa
Przylot do Warszawy

CENA OBEJMUJE:

 • przelot na trasie Warszawa – Auckland, Cairns – Warszawa (przez jeden z europejskich i azjatyckich portów lotniczych)
 • przeloty w Australii i Nowej Zelandii, przejazdy mikrobusem z klimatyzacją zgodnie z programem
 • prom pomiędzy wyspami w Nowej Zelandii
 • zakwaterowanie w hotelach/motelach 3*/3+* w pokojach dwuosobowych z łazienką i klimatyzacją
 • śniadania
 • opiekę polskojęzycznego pilota oraz lokalnych przewodników
 • bilety wstępu do odwiedzanych miejsc i atrakcji
 • pomoc w uzyskaniu wizy do Australii
 • ubezpieczenie (KL, NNW, bagaż)

 

CENA NIE OBEJMUJE: