dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

# Arizona z Wielkim Kanionem oraz Kalifornia: Los Angeles i San Francisco

# przejazd jednym z odcinków legendarnej Route 66

# granica USA i  Meksyku w Tijuanie

# wulkany i rajskie plaże Hawajów: Big Island i Oahu

# dobre hotele klasy turystycznej, często z basenami

# mała grupa 7-10 osób

# możliwy mini kurs języka angielskiego lub hiszpańskiego w trakcie wyjazdu

# przewodnik polskojęzyczny (jest też możliwość opieki w innych językach, np angielskim, hiszpańskim)

Wybierz termin

3900 EUR + 5100 PLN

3900 EUR + 5100 PLN

3900 EUR + 5100 PLN

3900 EUR + 5500 PLN

3900 EUR + 5100 PLN

3900 EUR + 5100 PLN

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. DZIEŃ: Warszawa – Phoenix
Spotkanie na lotnisku w Warszawie, wylot do USA. Przylot do Phoenix. Przywitanie na lotnisku z pilotem oraz z kierowcą , transfer do hotelu, nocleg.

2. DZIEŃ: Phoenix – Tempe – Flagstaff
Po śniadaniu przejazd do miejscowości Tempe, spacer. Przejazd przez Phoenix, gdzie zobaczymy: stary kościół, budynek ratusza i Downtown. Wizyta w Flagstaff. Spacer po Starym Mieście. Wycieczka po okolicy, gdzie znajdują się rezerwaty zamieszkałe przez Indian, możliwość zakupu lokalnych pamiątek. Podziwianie krajobrazów pustyni Mojave. Występują tu ciekawie wyglądające, ogromne kaktusy. Sesja zdjęciowa przy zachodzie słońca, przejazd do hotelu na nocleg.

3. DZIEŃ: Flagstaff – Park Narodowy Wielkiego Kanionu
Po śniadaniu całodzienna wycieczka do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu. Podziwianie pięknych widoków Kanionu oraz rzeki Colorado. Zatrzymamy sie w najsłyniejszych widokowo punktach. Powrót do hotelu w Flagstaff, nocleg.

4. DZIEŃ: Flagstaff – Zatoka Hoovera
Po śniadaniu przejazd trasą widokową do zapory Hoovera, zwiedzanie. Spacer po pierścieniu zapory. Fakultatywnie możliwość zobaczenia pomp i turbin hydraulicznych pod korytem rzeki. Przejazd do stanu Kalifornia, gdzie zobaczymy rozległe krajobrazy pustynne. Po dotarciu do Las Vegas zakwaterowanie w hotelu, zwiedzanie miasta: kasyno MGM, hotele Venice, Mirage, Luxor, Moscow, replika wieży Eiffla. Czas wolny, w trakcie którego chętni będą mieć możliwość spróbowania szczęścia w jednym z kasyn. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ: Las Vegas
Dalsze poznawanie Las Vegas. Zdjęcia w kasynie, słynny posąg “American Dream” – symbol miasta. Spacer po ulicy Strings. Przejazd pod wieżę Las Vegas, możliwość przejażdżki kolejką górską lub na karuzeli. Popołudniu możliwość przejazdu do największego centrum handlowego. Nocleg.

6. DZIEŃ: Las Vegas – Dolina Śmierci – Bishop
Przejazd przez Dolinę Śmierci, gdzie zobaczymy autentyczne miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu oraz piękną, surową przyrodę. Dojazd do Bishop. Spacer po miasteczku, nocleg.

7. DZIEŃ: Bishop – Park Narodowy Yosemite – okolice San Francisco
Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Yosemite, wycieczka po parku, spacer pośród ogromnych sekwoi. Przejazd w stronę San Francisco. Nocleg w okolicach miasta.

8. DZIEŃ: San Francisco
Śniadanie. Zwiedzanie San Francisco: przejazd historycznym tramwajem na wzgórza, zabytkowy budynek portu Embarcadero, widok słynnego mostu Golden Gate i więzienia Alcatraz, spacer po moście, Fisherman Wharf, obserwacja lwów morskich. Powrót do hotelu.

9. DZIEŃ: San Francisco – Park Narodowy Ano Nuevo – Santa Maria – Santa Barbara
Śniadanie a następnie przejazd do Parku Narodowego Ano Nuevo, gdzie zobaczymy kolonie słoni morskich oraz widok na wyspę z opuszczoną latarnią morską. Przejazd przez słynne winiarnie Kalifornii: Santa Maria, Santa Marta i Santa Barbara. Fakultatywnie możliwość degustacji wina z sommelierem. Nocleg.

10. DZIEŃ: Los Angeles – Hollywood
Po śniadaniu przejazd do Los Angeles, zwiedzanie miasta. Przejazd do Hollywood, gdzie zobaczymy rezydencje największych gwiazd oraz ich ciekawe historie. Nocleg.

11. DZIEŃ: Santa Monica
Śniadanie. Przejazd do okolicznego miasta Santa Monica, gdzie zobaczymy malowniczą zabudowę oraz plażę Venice Beach. Nocleg.

12. DZIEŃ: Santa Monica – San Diego – San Ysidro
Śniadanie, przejazd do San Diego, spacer po mieście: zobaczymy ratusz, centrum miasta oraz Park Balboa. Przejazd do Dan Ysidro na nocleg.

13. DZIEŃ: San Ysidro – Tijuana – San Ysidro
Po śniadaniu przekroczenie pieszo granicy USA i Meksyku, przejazd do Tijuany – spacer po mieście, możliwość tanich zakupów lub wizyty w tradycyjnej meksykańskiej restauracji. Powrót na nocleg do USA.

14. DZIEŃ: San Diego – Warszawa
Przejazd na lotnisko w San Diego, wylot samolotem do Europy lub PRZEDŁUŻENIE WEDŁUG PROGRAMU JAK PONIŻEJ.

15. DZIEŃ: Warszawa
Przylot do Warszawy.

PRZEDŁUŻENIE O POBYTU: HAWAJE

14. DZIEŃ: San Diego – Big Island
Po śniadaniu przejazd na lotnisko w San Diego, wylot samolotem na Big Island na Hawajach. Po przylocie przejazd do hotelu, nocleg.

15. DZIEŃ: Park Narodowy Wulkanów – Oahu
Po śniadaniu wycieczka do Parku Narodowego Wulkanów, gdzie zajrzymy w głąb krateru wulkanu oraz zobaczymy rzeki lawy. Przejazd na lotnisko i przelot do Honolulu, transfer do hotelu, nocleg.

16. DZIEŃ: Oahu
Po śniadaniu wycieczka po wyspie Oahu. Zwiedzanie Honolulu, słynna plaża Waikiki, Turtle Bay, Diamond Head, Hanauma Bay, Kawela Bay, miejscowości plażowe Ka’a’awa, Ko’olina, Ma’ili.

17-18. DZIEŃ: Oahu
Dwudniowy wypoczynek na Oahu. Śniadania każdego dnia.

19. DZIEŃ: Oahu – Warszawa
Przejazd na lotnisko w Honolulu, wylot samolotem do Europy.

20. DZIEŃ: Warszawa
Przylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:

  • transport w USA na całości trasy zgodnie z programem
  • noclegi w hotelach klasy turystycznej, w cenę noclegu zazwyczaj wliczone jest śniadanie
  • opiekę lokalnego przewodnika

 

CENA NIE OBEJMUJE: