dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Wybierz termin

2350 $ + 6550 PLN

2350 $ + 6550 PLN

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. DZIEŃ: Warszawa
Spotkanie na Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie, przy stanowisku Opal Travel. Wylot z Warszawy do Delhi.

2. DZIEŃ: Delhi
Transfer z lotniska do hotelu. Spotkanie z całą grupą motocyklistów i przewodników w hotelowym lobby.
Dziś jeszcze odwiedzimy garaż byście mogli przerzucić nogę przez swoją maszynę, emocje zaczną narastać, aż wreszcie jutro uruchomimy silnik.

3. DZIEŃ: Delhi – Agra
Wstaniemy wcześniej by prześcignąć zakorkowane zwykle Delhi i ruszymy na południowy wschód w kierunku najwspanialszego pomnika miłości na świecie – majestatycznego Taj Mahal. Po odświeżającej przerwie, udamy się do samego Taj Mahal, aby przyjrzeć się architekturze i przespacerować się po otoczeniu, gdy słońce zacznie właśnie zachodzić nad tym legendarnym arcydziełem.

4. DZIEŃ: Agra – Jaipur
Po porannej kawie wyruszymy do Agry i dalej na zachód w kierunku Jaipur. Po drodze zatrzymamy się przy niesamowitym Durbar (plac pałacowy z listy UNESCO) wykonanym przez króla Akbaza, który, co nieco zaskakujące, jest dalekim krewnym naszego głównego mechanika.

5. DZIEŃ: Jaipur
Dziś robimy dzień przerwy na zwiedzanie, by dać odpocząć pośladkom i rozprostować nogi. W trakcie wycieczki wśród wielu atrakcji, możecie się spodziewać m.in. wizyty w fortecy Amber, futurystycznym Obserwatorium Astronomicznym Jantar Mantar oraz Pałac Miejski.

6. DZIEŃ: Jaipur – Udaipur
Dzisiaj przed nami jeden z najdłuższych rajdów wyprawy, przez niemal 400 km Radżastanu. Będziemy się kierować na południowy-zachód to miasta jezior – romantycznego Udaipur. Jest ono opisywane jako podobne do terenów w Nepalu.

7. DZIEŃ: Udaipur i Pałac Monsunów
Dziś wjedziemy do wyjątkowego Pałacu Monsunowego, zbudowanego w celu monitorowania ruchu chmur by przewidzieć opady deszczu. Znany również jako ośrodek wypoczynkowe i dlatego właśnie nasi pracownicy lubią to miejsce najbardziej.

8. DZIEŃ: Udaipur – Jodhpur
Dzisiaj jedziemy na północny zachód i wkraczamy na pustynię Thar w drodze do historycznego miasta Jodhpur. Zbliżymy się do Pakistanu i Doliny Indusu. Miniemy wiele wspaniałych świątyń.

9. DZIEŃ: Jodhpur – Jaisalmer
Teraz zacznie się prawdziwa pustynia! Ciągnące się wzdłuż drogi na zachód w kierunku Jaisalmer, piaszczyste wydmy. A gdy wiatr zacznie się podnosić, a piaskowe potwory wypełnią twoje wsteczne lusterko, poczujesz się jak Indiana Jones albo heroiczny archeolog z filmu Mumia Powraca,

10. DZIEŃ: Jaisalmer
Dziś w trakcie jazdy więcej zabawy w piaskach pustyni. Zobaczymy co nasze maszyny potrafią! Po tradycyjnym obiedzie, przygotujemy się na spędzenie nocy na campingu pustyni Radżastan, wśród bezkresu gwiazd, które wypełnią magiczny nieboskłon.

11. DZIEŃ: Jaisalmer i transfer
Dziś ostatni dzień naszej wyprawy. Po powrocie z wydm, wycieczka kończy się w centrum Jaisalmer. Transfer na lotnisko i powrót do Warszawy.

12. DZIEŃ: przylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:

 • – motocykl Royal Enfield Bullet 500,
  – benzyna,
  – zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe),
  – wyżywienie,
  – polskojęzyczny pilot oraz angielskojęzyczni przewodnicy i mechanicy,
  – zestaw medyczny.

 

CENA NIE OBEJMUJE: