dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt
 • Złoty Trójkąt wersja ekonomiczna (hotele 3/4*): 995 USD
 • Złoty Trójkąt wersja deluxe (hotele 5*): 1235 USD

 

 • opcja Kajuraho – Varanasi wersja ekonomiczna: 570 USD / wersja deluxe: 695 USD
 • opcja Goa i Bombaj; wersja ekonomiczna: 890 USD / wersja deluxe: 1160 USD

Wybierz termin

995 USD (wyjazd w dowolnym terminie)

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. DZIEŃ: Warszawa – Delhi
Przelot z Warszawy do Delhi przez jeden z portów lotniczych.

2. DZIEŃ: Delhi
Przylot do Delhi i przejazd do hotelu na krótki odpoczynek i śniadanie. Zwiedzanie Starego Delhi: Meczet Piątkowy (w miarę możliwości), Czerwony Fort, miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego, wizyta na lokalnym bazarze Chandni Chowk. Kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ: Delhi – Jaipur
Tego dnia, wczesnym rankiem, osoby ciekawe wrażeń, mogą wybrać się na rowerową przejażdżkę po uliczkach Starego Delhi zakończoną śniadaniem w restauracyjce ukrytej w zakamarkach bazaru. Po śniadaniu zwiedzanie Nowego Delhi: Mauzoleum Humajuna (lista UNESCO), Qutab Minar (lista UNESCO), Brama Indii, budynki rządowe i Pałac Prezydencki (z zewnątrz). Wyjazd do Jaipuru, kolacja i nocleg w stolicy Radżastanu.

4. DZIEŃ: Jaipur
Śniadanie. Wyjazd do Fortu Amber, dawnej siedziby maharadży Jaipuru, imponującej, przepięknej budowli, wznoszącej się na niedalekim wzgórzu. Wyjazd do fortu na słoniach (o ile lokalne władze nie wprowadzą zakazu, co czasem zdarza się z powodu większych festiwali, etc.). Powrót do Jaipuru, zwiedzanie Różowego Miasta: Obserwatorium Astronomiczne,  Pałace  Maharadży,  zespół  pałacowo-ogrodowy Rani Sisodia, postój przy Pałacu Wiatrów. Wizyta w fabryce batików, w której można dokonać zakupów. Kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ: Jaipur – Fatehpur Sikri – Agra
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Agry. Po drodze zwiedzanie Fatehpur Sikri (lista UNESCO) – miasta wybudowanego przez cesarza Akbara pośrodku pustyni na przekór przyrodzie i jej prawom. Dziś Fakehpur Sikri nazywane jest „opuszczonym miastem” – nie przetrwało konfrontacji z brakiem wody i klimatem. Przyjazd do Agry, kolacja, nocleg w hotelu.

6. DZIEŃ: Agra – Sikandra – Agra
Wcześnie rano podziwianie grobowca Taj Mahal (lista UNESCO), prawdopodobnie najsłynniejszego na świecie pomnika utraconej miłości. Śniadanie. Zwiedzanie AGRY – stolicy imperium Mogołów: Czerwony Fort (lista UNESCO), marmurowa świątynia Radha Soami w dzielnicy Dayal Bagh oraz grobowiec cesarza Akbara Wielkiego w Sikandrze. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ: Agra – Delhi
Po śniadaniu powrót do Delhi. Po przyjeździe udamy się na spacer przez mniej turystyczne miejsca Delhi, by zobaczyć prawdziwe życie mieszkańców. Dzień zakończymy wizytą na bazarze, gdzie będzie można jeszcze zakupić ostatnie prezenty i pamiątki. Transfer do hotelu. Kolacja.

8. DZIEŃ: Delhi
W nocy transfer na lotnisko i przelot do Warszawy przez jeden z europejskich portów lotniczych.

 

OPCJA WYPOCZYNKU NA GOA I BOMBAJ 

7. DZIEŃ: Agra – Delhi – Goa
Po śniadaniu powrót do Delhi, przejazd na lotnisko. Przelot na Goa. Transfer do hotelu, nocleg.

8-13. DZIEŃ: Goa – Wypoczynek
Pobyt na Goa. Hotel: Herritage Village Club 4*/all inclusive

14. DZIEŃ: Goa – Bombaj
Wcześnie rano transfer na lotnisko i przelot do Bombaju. Na lotnisku spotkanie z anglojęzycznym przedstawicielem biura. Zwiedzanie Bombaju z przewodnikiem: wycieczka na wyspę ELEPHANTĘ, zwiedzanie świątyń skalnych (VIII w., lista UNESCO), w tym olbrzymiego popiersia trójgłowego boga Siwy. Powrót do Bombaju, zwiedzanie miasta: Brama Indii, Fontanna Flory, przejazd promenadą nadmorską zwaną Naszyjnikiem Królowej, w miarę możliwości wizyta w Muzeum M. Gandhiego. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

15. DZIEŃ: Bombaj – Warszawa
W nocy transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy.

 

OPCJA Z KHAJURAHO I VARANASI:

7 dzień: Agra – Jahnsi – Orcha – Khajuraho
Wcześnie rano wyjazd na dworzec i przejazd pociągiem do Jahnsi. Przejazd do Khajuraho, po drodze wizyta w Orchy – niewielkiej wiosce otoczonej wspaniale zachowanymi pałacami i świątyniami. Kolacja i nocleg w Khajuraho.

8 dzień: Khajuraho – Varanasi
Po śniadaniu zwiedzanie kompleksu Wschodnich i Zachodnich Świątyń w Khajuraho (słynących przede wszystkim z płaskorzeźb o tematyce erotycznej), po południu przelot do Varanasi – świętego, mistycznego miasta Indii. Przejazd do Sarnath, gdzie Budda wygłosił swoje pierwsze kazanie. Zwiedzanie: muzeum historycznego ze słynnym pilarem cesarza Ashioki i buddyjskiej świątyni ufundowanej przez mieszkańców Sri Lanki. Kolacja, nocleg.

9 dzień: Varanasi – Delhi
O wschodzie słońca rejs po Gangesie. Po rejsie i śniadaniu zwiedzanie Varanasi: świątyni Durgi, świątyni Bharat Mata Mandir, przejazd przez tereny uniwersytetu. Przelot do Delhi, transfer do hotelu na krótki odpoczynek lub nocleg (zależnie od godziny wylotu do Warszawy).

10 dzień: Delhi – Warszawa
W nocy przejazd na lotnisko i wylot do Warszawy. Przylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:

 • przeloty wewnętrzne
 • przejazdy klimatyzowanym samochodem zgodnie z programem
 • zakwaterowanie w hotelach 3*/4* (opcja ekonomiczna) lub 5* (opcja de luxe) w pokojach 2-osobowych z łazienką i klimatyzacją
 • śniadania i kolacje na całej trasie wg programu
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • opiekę anglojęzycznych przewodników lokalnych podczas objazdu (możliwa polskojęzyczna opieka do potwierdzenia za dopłatą)
 • ubezpieczenie (KL, NNW, bagaż)

 

CENA NIE OBEJMUJE: