dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Wybierz termin

5380 PLN + 1395 USD

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. DZIEŃ: WARSZAWA – DOHA  DENPASAR
21:25 wylot z Warszawy na Bali

2. DZIEŃ: UBUD
23:10 Przylot na Bali. Powitanie na lotnisku. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.
BEJI UBUD RESORT 4* https://bejiubudresort.com/ Kategoria pokoju Deluxe Garden.

3. DZIEŃ: UBUD HD MONKEY FOREST MENGWI TANAH LOT
Po śniadaniu ruszamy na półdniową wycieczkę. Pierwszy przystanek w świętym lesie Sangeh (ważny i święty dla mieszkańców Bali, symbolizujący harmonię między ludźmi i naturą), zamieszkałym przez kilka plemion łagodnych małp, które strzegą świątynię przed złymi duchami. Piękny i niewielki las deszczowy stał się domem dla ponad 600 makaków. Następnie odwiedzimy Taman Ayun, jedną z najpiękniejszych świątyń na Bali, która została wybudowana w XVII wieku przez lokalnego władcę, jako miejsce kultu rodzinnych bóstw. Pura Taman Ayun oznacza „piękny ogród” i rzeczywiście nazwa ta w pełni oddaje klimat miejsca. Do bram ogrodu otoczonego szerokimi kanałami prowadzi wąska kładka – jest to jedyne wejście na teren kompleksu. Do dziś świątynia pełni funkcje sakralne i regularnie obywają się tu ceremonie religijne. Finalnie dotrzemy do wybrzeża i odwiedzimy słynną na całym świecie świątynię “Tanah Lot” ze względu na spektakularne położenie na skale nad morzem. Tanah Lot została wzniesiona przez mieszkańców wioski na pamiątkę brahmana saita Nirarthy, który podobno rozmawiał z Bogiem przez całą noc w miejscu, gdzie stoi teraz świątynia. Powrót do hotelu. Nocleg.

4. DZIEŃ: UBUD
Śniadanie w hotelu. Czas wolny.

5. DZIEŃ: BALI FLORES
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Labuan Bajo.
Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Czas wolny. Nocleg. JAYAKARTA LABUAN BAJO 4* http://flores.jayakartahotelsresorts.com/ Kategoria pokoju Deluxe.

6. DZIEŃ: LABUAN BAJO
Śniadanie na łodzi.
5:45 transfer do portu. Wejście na pokład szybkiej łodzi. Dzisiejsza wyprawa łodzią obejmuje zwiedzanie wysp: PADAR, KOMODO, MANTA POINT, TAKA MAKASSAR, KANAWA.
Późnym popołudniem powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

7. DZIEŃ: LABUAN BAJO
Śniadanie w hotelu.
9.15 transfer do portu. Wejście na pokład szybkiej łodzi. Dzisiejsza wyprawa łodzią obejmuje zwiedzanie wysp: RINCA, MENJERITE, KELOR.

8. DZIEŃ: LABUAN BAJO 
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu wyjazd do imponującego wodospadu Cunca Rami z licznymi pięknymi basenami, które oferują orzeźwiającą kąpiel. Następnie sceniczny spacer po okolicy, która wydaje się być nietknięta przez współczesną cywilizację. Spacer po małych wioskach i terenach rolniczych to lekcja kultury i rolnictwa lokalnego. Szlak prowadzi przez różne wioski, gdzie wokół rozciągają się otwarte pola uprawne, na których swobodnie pasą się bawoły wodne, świnie i kozy. Lunch Box. Podczas powrotu do Labuan Bajo przerwa w Melo Village, aby obejrzeć przepiękną panoramę. Po południu kolacja w restauracji Bay (indonezyjskie menu) w punkcie widokowym bukit Cinta. Po kolacji transfer do hotelu. Nocleg.

9. DZIEŃ: LABUAN BAJO JAKARTA
Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot na Jakartę. Po przy locie rozpoczęcie półdniowej wycieczki „Główne atrakcje Jakarty”:
* Port Sunda Kelapa używany od 12 wieku przez Portugalczyków i Holendrów do handlu z Indonezją. * Plac Fatahillah, który znajduje się w centrum Starego Miasta. Historyczne centrum starej Batawii. Po raz pierwszy został zarejestrowany w 1627 jako Nieuwe Markt (holenderski „Nowy Rynek”. Obecnie plac jest obszarem turystycznym, w którym mieści się Muzeum Historii Dżakarty, Muzeum Wayang i Muzeum Sztuk Pięknych i Ceramiki.
* Grand Meczet Istiqlal, otwarty dla publiczności przez pierwszego Prezydenta Indonezji Soekarno w 22.02.1978. Największy meczet w południowo wschodniej Azji.

Powrót na lotnisko.
00:40 wylot do Doha.

10. DZIEŃ: WARSZAWA
6:50 przylot do Warszawy.
Zakończenie wyprawy.

CENA OBEJMUJE:

 • międzynarodowy bilet lotniczy
 • przeloty pomiędzy wyspami
 • zakwaterowanie w hotelach 4* wg programu (7 nocy)
 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
 • podczas wycieczek i transferów jedna butelka wody na osobę
 • zwiedzanie wg programu i transfery z przewodnikiem angielskojęzycznym
 • śniadania w hotelach i wszystkie posiłki wg programu
 • bilety wstępu podczas wycieczek
 • szybka łódź
 • wycieczka ‘Główne atrakcje Jakarty”
 • wszystkie atrakcje zawarte w programie
 • ubezpieczenie (KL, NNW, bagaż)
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 

CENA NIE OBEJMUJE:

 • zwyczajowych napiwków
 • imprez fakultatywnych
 • napojów do posiłków