dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Zrównoważona turystyka stanowi platformę dla podróżnych, którzy mogą lepiej zrozumieć i szanować odwiedzane regiony oraz rdzenną ludność. Koncentruje się on nie tylko na ochronie siedlisk przyrodniczych, ale także na wspieraniu lokalnych społeczności w obszarach takich jak edukacja, zdrowie, sport i administracja.

W duchu tej idei powstał ten rodzinny program na Bali. Miejsca i program został specjalnie dobrany pod kątem wrażliwości społecznej i środowiskowej. Plan można wydłużyć do 2-tygodniowego pobytu.

Wybierz termin

7271 + 425$/250$ (dorosły/dzieci do 14 rż.)

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. DZIEŃ: PRZELOT
Poranne spotkanie na lotnisku w Warszawie. Przelot przez lotnisko w Ad Doha.

2-4. DZIEŃ: ZIELONY SANKTUARIUM W SERCU BALI
Przylot na Bali z samego rana i transfer do Eko Wioski, gdzie będzie okazja na posiłek i wypoczynek po podróży. Górski kurort oferujący pożywienie dla wszystkich zmysłów w naturalnym otoczeniu lasów, pól ryżowych i gór. Tym, co wyróżnia to miejsce od reszty, jest to, że nie znajdzie się go na dobrze pokonanych szlakach turystycznych Bali. Jego odległa lokalizacja stanowi wyjątkową okazję dla podróżników szukających czegoś innego i na uboczu, aby doświadczyć innej strony Bali – Bali sprzed 40 lat z dziewiczymi krajobrazami i urokliwymi wioskami zanurzonymi jeszcze głęboko w lokalnych obyczajach.

Codziennie możecie skorzystać z godzinnego masażu, lub wybrać się na wycieczkę pod pobliski wodospad, skorzystać z oferowanych warsztatów lokalnego rzemiosła lub pospacerować wśród pól ryżowych i okolicznych wiosek.

4. DZIEŃ: ZIELONA PRZYGODA
Kolejne trzy dni spędzicie w edukacyjnej wiosce gdzie każdy będzie miał okazję nauczyć się czegoś wyjątkowego. Znajduje się ona na terenie balijskiej Zielonej Szkoły “Green School”, jednym z najbardziej ekologicznych i najbardziej innowacyjnych kampusów na świecie. W tym pięknym miejscu zaczniecie przygodę która będzie wyzwaniem pod względem fizycznym, intelektualnym i emocjonalnym*

Transfer do zielonej wioski i zakwaterowanie w domkach. Powitanie i zajęcia z mindfulness. Po południu czas na lunch by nabrać energii do pierwszych warsztatów, a mianowicie tworzenia tradycyjnych Canang i Gebogan. Po warsztatach będzie też czas by poznać dobrze ten wyjątkowy kampus. Po wycieczce i własnej eksploracji, tradycyjna kolacja.

5. DZIEŃ: “PALMOWA WSPINACZKA”
Po śniadaniu rozpoczną się warsztaty z budowania bambusowej tratwy. Lepiej się przyłożyć bo będzie okazja by ją jeszcze wypróbować. Przerwa na lunch i wspólne robienie czekolady. Wreszcie po lunchu, atrakcja dnia, nauka wspinaczki na drzewa palmowe a dla jeszcze odważniejszych błotne zapasy. Po tych doświadczeniach czas na wypoczynek. Jeśli po atrakcjach dnia nadal nie będziecie mogli spać, polecamy jeszcze wybrać się na nocne safari.

6. DZIEŃ: POŻEGNANIE BALI
Dziś będziecie mieli okazję nabyć umiejętności przetrwania, rozwinąć wiedzę i świadomość na temat zrównoważonego rozwoju oraz wzmocnić charakter i siłę zespołu – a wszystko to podczas zabawy! Po południu czas na ostatni tradycyjny posiłek i odświeżenie przed podróżą powrotną. Około godz 16:00 transfer na lotnisko i powrót do Warszawy przez lotnisko Ad Doha.

7. DZIEŃ: POWRÓT
Przylot do warszawy wczesnym wieczorem.

*możliwość rezerwacji aktywności w zielonej szkole tylko dla dzieci, szczegółowy plan warsztatów może ulec zmianie, prosimy o kontakt

CENA OBEJMUJE:

 • lot
 • ubezpieczenie
 • transfer z lotniska do ośrodka
 • transport do wioski edukacyjnej
 • 3 noclegi dla 4 osób w ekologicznym domku wypoczynkowym (typu bungalow)
  – 3 śniadania, 2 obiady i 3 kolacje (napoje nie są wliczone)
  – 4 balijskie masaże – 1 godz.
  – 2-godzinny spacer z przewodnikiem po okolicznych polach ryżowych, lasach i wioskach
  – Lokalna kawa organiczna, herbaty i filtrowana woda źródlana w domku
  – Świece, kadzidło i naturalny środek odstraszający owady w domku
  – Darmowe Wi-Fi 24/7 w całym ośrodku
  – 2 noclegi w edukacyjnej wiosce i domku (typu Yurta)
 • 3 dni praktycznych zajęć! Każdy obóz zostanie zaplanowany zgodnie z wymaganiami sezonu. Zobacz poniżej najczęstsze atrakcje w trakcie pobytu:
  – Śniadania, obiady i kolacje (napoje nie są wliczone), poranne i wieczorne przekąski
  – Wprowadzenie do kultury balijskiej
  – Wycieczki edukacyjne i warsztaty
  – Wspinaczka na palmy kokosowe
  – Poranne rytuały zdrowia i kondycji
  – Nocna refleksja i dziennikarstwo
  – Wycieczka z przewodnikiem do Green School
  – Budowa bambusowej tratwy i spływ rzeką
  – Budownictwo o bambusowej strukturze
  – Rolnictwo organiczne
  – Nocne safari i ognisko
  – Gry integracyjne
  – Noc kulturalna
  – Eksploracja Subak
  – Zapasy w błocie

 

CENA NIE OBEJMUJE: