dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Wyprawa realizowana od 2 osób, cena na zapytanie.

Wakacje rodzinne dla szukających prawdziwej zimowej przygody. Czeka na Ciebie 19 wyciągów narciarskich, w tym gondola, 50 km tras, masa atrakcji i niekończąca się zabawa.

OD 4 OSÓB!

WSZYSTKIE ATRAKCJE W CENIE:

  • Odwiedziny w Krainie Lodu
  • przejażdżka psimi zaprzęgami
  • wycieczka kuligiem
  • tor saneczkowy

Wybierz termin

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. DZIEŃ:
Dojazd do jednego z największych resortów narciarskich w Norwegii i zakwaterowanie w luksusowym domku na samym stoku. Wspaniała atmosfera domku to kwintesencja “HYGGE”. Słowo, które wkradło się do polskiego słownika, oznaczające szczęście utożsamiane z przytulną i błogą atmosferą domowego ogniska. Nie zdziwi nas jeśli wieczorem zrezygnujecie z dodatkowych atrakcji by posiedzieć razem przy kominku z kubkiem kakao.

2. DZIEŃ:
Pierwszy dzień na stoku! Czas na dopasowanie sprzętu, odebranie karnetów narciarskich i pierwsze szusy. Hafjell to miejsce wyjątkowo przyjazne rodzinom. Znajdziecie tu w sumie 3 obszary rodzinne: jeden na dole stoków, jeden na szczycie gondoli i najnowszy ze wszystkich KIDS Gaia na szczycie góry. Wszystkie te obszary oferują stoki dostosowane specjalnie dla dzieci, pełne atrakcji i wyciągów dla dzieci w każdym wieku. Jeżeli są Państwo zainteresowani szkółką narciarską dla dzieci lub kursem dla siebie, chętnie zorganizujemy instruktora. Wieczorem czas na szaleństwo w śniegu i zabawę na torze saneczkowym. Świetna zabawa dla całej rodziny, niezależnie od wieku. Saneczki przyczepia się do wyciągu, a ty siedząc na nich, szusujesz na szczyt, a następnie pędząc przygotowaną trasą, znów wracasz na początek wyciągu. Sanki mają hamulce, więc sam decydujesz o prędkości.

Obiekt Kanthaugen Freestyling był areną do skoków w stylu dowolnym i baletu na stoku podczas igrzysk olimpijskich w 1994 r. Dziś obszar ten wykorzystywany jest do różnych aktywności zimowych. Teren ma około 1 km długości i jest stosunkowo szeroki, a ponadto jest oświetlony, aby umożliwić wieczorną jazdę.

3. DZIEŃ:
Kolejny dzień na stoku i czas na odkrywanie terenu. Korzystając z bogatej sieci wyciągów. Wieczorem czeka was przejażdżka kuligiem. Nie ma większej przygody niż przejażdżka wielkimi saniami! Sam dźwięk dzwonów, gdy potężne, parujące konie ciągną cię przez piękny, zimowy krajobraz, pod rozgwieżdżonym niebem, to wyjątkowe przeżycie, które zapamiętacie na długo.

4. DZIEŃ:
Kolejny dzień na stoku a wieczorem zasłużony czas na relaks. Możecie nacieszyć się atmosferą domku i może odkurzyć stare gry planszowe lub ruszyć na odkrywanie miasteczka Lillehammer. Urokliwa miejscowość pełna przytulnych kawiarni i lokalnych sklepików z tradycyjnymi wyrobami. Polecamy też odwiedziny w skansenie i pijalnie czekolady w dawnym więzieniu (dodatkowo płatne).

5. DZIEŃ:
Jeżeli macie dziś ochotę rozruszać mięśnie nieco inaczej, istnieje możliwość wymiany sprzętu zjazdowego na biegówkowy. Jest to doskonała atrakcja dla całej rodziny i możliwość poznania tego narodowego sportu, w najlepszych warunkach, bo na stadionie treningowym kadry norweskiej. Po południu znów zaplanowaliśmy dla was wir przygód. Tym razem zimowych wrażeń dostarczą wam psie zaprzęgi. To niesamowite uczucie gdy suniesz saniami za szeregiem posłusznej bandy psów, dostępne jest dla każdego laika. Dzieci zazwyczaj siadają bezpiecznie w sankach okryte ciepłym śpiworem, podczas gdy dorosły komandoruje watahą.

6. DZIEŃ:
Ostatni dzień na stoku, a wieczorem gdy zwykle dzieci zasypiają, a Trolle budzą się do życia, atrakcja która zaskoczy wasze wszelkie oczekiwania. Odwiedziny w Krainie Lodu to pełne przygód przeżycie w bajkowym miejscu! Park zimowy jest otwarty wieczorem, gdy ciemność zapada nad doliną i ożywają fantastyczne istoty. Znajdziesz tu między innymi najbardziej wysunięty na południe hotel lodowy w Skandynawii, piękną lodową katedrę, snowbar, ekscytujący las Trolli z imprezą wiedźm, kuligi, sanki, skutery śnieżne dla dzieci, a także zabawne przygody wewnątrz Zamku i Groty Iwo.

7. DZIEŃ:
O poranku powrót samochodem na lotnisko Oslo Centrum. Po trzech godzinach podróży, zależnie od pory odlotu, czas na zwiedzanie Oslo z aplikacją pełną naszych rekomendacji. Zwrot auta na lotnisku i powrót bezpośrednio do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:

  • wynajem terenowego auta
  • zakwaterowanie
  • wypożyczenie sprzętu
  • cenę wszystkich atrakcji

CENA NIE OBEJMUJE: