dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Indonezja ( Bali,Komodo) Tajlandia ( Bangkok i okolice)

16 dni

04.11 – 19.11.2023

Cena za osobę – 3510 EUR
Bilet lotniczy od – 5550 PLN

Wybierz termin

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

Dzień 1. (04.11.2023)

Spotkanie na lotnisku w Warszawie , poranny przelot do Singapuru.

Dzień 2. (05.11.2023)

Przylot do Singapuru, kontynuacja rejsu na Bali. Przylot na Bali o 14.50, miejscowego czasu. Transport do hotelu, nocleg, lokalna kolacja.

Dzień 3. (06.11.2023)

Po śniadniu, chwile odpoczynku, transport na lotnisko krajowe I wylot na wyspe Flores o godzinie 15.40. Transport do hotelu, kolacja.

Dzień 4-5. (07-08.11.2023)

Śniadanie. Rejs na spotkanie ze „smokami z Komodo” – największymi jaszczurkami świata osiągającymi długość do 3,5 metra! Piesze wędrówki po wyspie Rinca lub Komodo, obserwacja waranów i ich naturalnego środowiska. Odpoczynek na bezludnej plaży na jednej z rajskich wysepek. Dla chętnych możliwość snorkellingu w kryształowo przejrzystej wodzie. Nocleg na łodzi. Po południu drugiego dnia powrót do Labuanbajo. * Możliwosc powrotu na nocleg do hotelu w Labuanbajo.

Dzień 6. (09.11.2023)

Śniadanie, poranne zwiedzanie Labuanbajo I wyspy Flores. Odpoczynek w hotelu przy plaży. Transfer na lotnisko I przelot na Bali, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 7. (10.11.2023)

Wyspa Bali, która przez wielu podróżników nazywana jest „okruchem raju”. Jej szerokie, piaszczyste plaże, zielone pola ryżowe, tropikalna roślinność i uśmiechnięci mieszkańcy nadają wyspie wyjątkowy urok. Przejazd do miasteczka Ubud – centrum rękodzielnictwa na Bali. Wizyta w świątyni małp, zwiedzanie. Powrót do hotelu, kolacja.

Dzień 8. (11.11.2023)

Wycieczka po zielonym interiorze Bali. Oddalimy się od zgiełku i wyruszymy w głąb wyspy, gdzie zobaczymy tarasowe pola ryżowe, plantacje kawy i wanilii, kolorowe jeziora, wioski zagubione w tropikalnej roślinności oraz górujący nad wyspą wulkan Gunug Batur. Wieczorem pokaz tradycyjnego tańca balijskiego. Nocleg. Kolacja.

Dzień 9-10 (12-13.11.2023)

Przejazd do nadmorskiego kurortu, po drodze zwiedzanie Tanah Lot – świątyni położonej na niedostępnej skale zanurzonej w morzu. Odpoczynek na balijskiej plaży. Dla chętnych wizyta na targu rybnym, relaks w gabinetach odnowy biologicznej czy masażu. Relaks w hotelu.

Dzień 11. (14.11.2023)

Poranny relaks.Ostatnie chwile na rajskiej wyspie. Transfer na lotnisko I przelot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorny spacer po mieście.

Tajlandia (Bangkok I okolice)

Wyprawa ta jest mieszanką tego co najlepsze w Azji; wspaniałych zabytków, dzikiej egzotycznej przyrody, wspaniałych piaszczystych plaż i przyjaznych ludzi. To wyprawa w krainę fascynujących dawnych cywilizacji, podczas której zobaczymy jedne z najbardziej spektakularnych zabytków w Azji Południowo – Wschodniej. Odwiedzimy monumentalne świątynie w Ayutthaya w Tajlandii i poznamy historię cywilizacji, która kiedyś rządziła Królestwem Syjamu. Odwiedzimy również miasto rozpusty Pattaye gdzie zobaczymy erotyczny kabaret ( dla chętnych)

Dzień 12. (15.11.2023)

Przejazd przez Khao San Road, dzielnicy trampów i obieżyświatów. Spacer po okolicy, pierwsze zetknięcie się z egzotyką Tajlandii. Zobaczymy m.in. Pomnik Demokracji, jeden z symboli miasta. Pojdziemy na Złote Wzgórze z nowoczesną świątynią Wat Saket na szczycie i piękną panoramą Bangkoku. Odwiedzimy także

świątynię Wat Traimit, gdzie znajduje się największy na świecie posąg Buddy wykonany ze szczerego złota. Dzień zakończymy (jeśli czas pozwoli) wizytą w Chinatown, chińskiej dzielnicy tętniącej życiem szczególnie nocą. Możliwość degustacji dań kuchni chińskiej. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 13. (16.11.2023)

Dziś wybierzemy się na całodniową wycieczkę do Ayutthaya, dawnej stolicy Królestwa Syjamu. Po dotarciu na miejsce, zajrzymy do kilku najważniejszych, intrygujących świątyń buddyjskich: Wat Yai Chai Mongkol z olbrzymim posągiem leżącego Buddy i najwyższą stupą w mieście; Wat Ratburana i Wat Phra Ram z wysokimi prangami; Wat Si Sanphet, byłej świątyni królewskiej oraz Wat Chai Wattanaram, jednej z najbardziej fotogenicznych świątyń w okolicy. Po południu wrócimy do Bangkoku na nocleg. Kolacja

Dzień 14. (17.11.2023)

Dzień wolny w Bangkoku. Po południu wyjazd do Pattaya. Erotyczna stolica Azji Południowo-Wschodniej. Dla chętnych pokaz kabaret erotyczny. Pokaz jest popularną atrakcją turystyczną w Tajlandii. (około 35 USD)

Dzień 15. (18.11.2023)

Dalsza część zwiedzania Bangkoku. Możliwość zakupów pamiątek I skorzystania z masaży. Odpoczynek przy basenie.

Dzień 16. (19.11.2023)

Poranny przejazd na lotnisko. Wylot do Warszawy. Przylot do Warszawy w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:

Loty Warszawa-Bali//Bali-Bangkok//Bali-Komodo-

Bali//Bali-Bangkok//Bangkok-Warszawa

Transport na miejscu

Pilot/tłumacz języka polskiego

Śniadania podczas pobytu w Tajlandii.

Śniadania i obiadolacje podczas pobytu w Indonezji.

Cena nie obejmuje:

Bilet wstępu do zwiedzanych obiektów. 250$

Masaże okolo 20-30 USD

Napiwki dla kierowców/lokalnych przewodników

Wizy Indonezyjskiej ok. 35 USD (wiza elektroniczna) Nie jest wymagana wizyta w Ambasadzie,