dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

UWAGA! Istnieje możliwość przedłużenia pobytu o indywidualny wypoczynek na Hawajach.
Opcja: USA + Hawaje 7550 PLN + 2345 USD w wysokim sezonie termin czerwcowy i lipcowy 8350 PLN + 2345 USD

UWAGA! Trasa może być realizowana w dowolnym terminie w opcji fly&drive (wynajem samochodu i hotelu na trasie).

 • Park Narodowy Drzewa Jozuego
 • Kanion Kolorado, Kanion Bryce, Zion, Yosemite
 • Kanion Antylopy i Dolina Śmierci
 • Las Vegas
 • śniadania w cenie

Wybierz termin

5450 PLN + 1845 USD

5450 PLN + 1845 USD

5450 PLN + 1845 USD

5450 PLN + 1845 USD

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. DZIEŃ: Warszawa – Los Angeles
Spotkanie grupy na Międzynarodowym Lotnisku Okęcie im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku Opal Travel, wylot do USA. Przylot do Los Angeles. Transfer do hotelu i nocleg.

2. DZIEŃ: Los Angeles
Śniadanie. Zwiedzanie Los Angeles: wizyta w słynnym Beverly Hills, spacer wzdłuż Rodeo Drive – ulicy pełnej ekskluzywnych sklepów, gdzie zakupy robią m.in. gwiazdy kina. Zwiedzanie Hollywood: spacer Aleją Gwiazd, Chinese Theatre i Kodak Theatre, gdzie rozdawane są Oskary. Przejazd Bulwarem Zachodzącego Słońca z najsłynniejszymi klubami nocnymi. Wizyta na najpiękniejszych i najpopularniejszych plażach w Ameryce – Venice Beach oraz Santa Monica. Powrót na nocleg do Los Angeles.

3. DZIEŃ: Los Angeles – Phoenix
Śniadanie. Przejazd przez malowniczą pustynię, na której widać tereny dwóch olbrzymich pustyń – „wysokiej” pustyni Mojave i „niskiej” pustyni Kolorado, które spotykają się w Parku Narodowym Drzewa Jozuego. Podziwianie najdziwniejszej rośliny na świecie – Drzewa Jozuego – które żyje przez tysiące lat i rośnie tylko tutaj, porastając tereny pustynne. Przejazd na nocleg w Phoenix.

4. DZIEŃ: Phoenix – Sedona – Park Narodowy Wielkiego Kanionu – Page
Śniadanie. Wizyta w jednym z najbardziej malowniczych miast na Południowym Zachodzie Ameryki – Sedona oraz w pięknym Kanionie Oak Creek, który zachwyca swoją potęgą, spokojem i kolorami. Przejazd do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu, należącego do największych i najwspanialszych cudów natury na świecie i wizyta w najatrakcyjniejszych punktach widokowych Kanionu. Fakultatywnie przelot helikopterem nad Wielkim Kanionem lub film o Wielkim Kanionie na ogromnym ekranie w kinie Imax. Przejazd przez największy w Ameryce Indiański rezerwat – Navajo. Wieczorem przejazd do miasteczka Page, położonego nad malowniczym Jeziorem Powella. Nocleg.

5. DZIEŃ: Park Narodowy Kanionu Bryce
Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie indiańskiego Kanionu Antylopy, w którym woda wyrzeźbiła w czerwonym piaskowcu przedziwnie poskręcane ściany. Postój nad Zaporą Kanionu Glenn, wybudowaną nad rzeką Kolorado i nad Jeziorem Powella, które powstało dzięki tej zaporze. Przejazd przez tereny stanu Utah i zwiedzanie Parku Narodowego Kanionu Bryce, w którym można oglądać unikalne formacje wysokich ścian, iglic i kopuł. Nocleg.

6. DZIEŃ: Park Narodowy Zion – Las Vegas
Po śniadaniu przejazd malowniczą drogą w stanie Utah do jednego z najpiękniejszych miejsc w Ameryce – Parku Narodowego Zion, zbudowanego w większości z czerwonych piaskowców. Wyjazd w kierunku Las Vegas. Po zakwaterowaniu w hotelu przy Las Vegas Strip udamy się na spacer po najsłynniejszych kasynach na świecie. Fakultatywnie wjazd na najwyższą więżę w Las Vegas – Stratosphere, o wysokości 350 m, z której tarasu widokowego roztacza się niezapomniana panorama miasta. Nocleg.

7. DZIEŃ: Las Vegas – Dolina Śmierci
Po śniadaniu przejazd przez pustynne rejony stanu Nevada. Krótki pobyt w Parku Narodowym Doliny Śmierci. W dolinie utrzymuje się najwyższa średnia temperatura w Ameryce Północnej z rekordem sięgającym 56.7 C. Nocleg w okolicach parku Yosemite.

8. DZIEŃ: Park Narodowy Yosemite
Przejazd do Parku Narodowego Yosemite (UNESCO). Zwiedzanie m. in.: Doliny Yosemite, największego w Ameryce wodospadu o wysokości 740 m oraz oglądanie olbrzymich sekwoi, należących do najstarszych i najwyższych drzew świata. Przejazd na nocleg w okolice San Francisco.

9. DZIEŃ: San Francisco
Po śniadaniu zwiedzanie San Francisco: „Wall Street Zachodniego Wybrzeża”, Fishermen’s Wharf, most Golden Gate i przejazd kolejką wzdłuż najbardziej krętej uliczki na świecie. Fakultatywnie – rejs statkiem na wyspę Alcatraz i zwiedzanie słynnego więzienia. Wizyta w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic miasta – Union Square, w której znajdują się setki sklepów. Nocleg.

10. DZIEŃ: San Francisco
Śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

11. DZIEŃ: Warszawa
Przylot do Warszawy.

 

OPCJA HAWAJE

10. DZIEŃ: San Francisco – Hawaje
Przelot do Honolulu na wyspie Oahu. Transfer do hotelu. Nocleg

11-12. DZIEŃ: Hawaje
Wypoczynek na plaży Waikiki Beach. Możliwość wycieczek fakultatywnych.

13. DZIEŃ: Hawaje
Czas wolny. Transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

14. DZIEŃ: Warszawa
Przylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:

 • przelot międzynarodowy na trasie Warszawa – Los Angeles; San Francisco – Warszawa (z przesiadką) oraz przelot San Francisco – Honolulu – San Francisco
 • zakwaterowanie w hotelach klasy turystycznej, w pokojach 2-osobowych z łazienkami, na Hawajach hotel 3*
 • śniadania kontynentalne
 • przejazdy i transfery klimatyzowanym autokarem wg. programu
 • opiekę polskojęzycznego pilota/przewodnika w USA
 • ubezpieczenie (KL, NNW, bagaż)

 

CENA NIE OBEJMUJE:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: ok. 150 USD
 • atrakcji/wycieczek fakultatywnych: przelot helikopterem nad Wielkim Kanionem: 185 USD/os., kino IMAX Wielki Kanion: 20 USD/os., Alcatraz: 30 USD/os., wieża Stratosphere: 15 USD/os., Universal Studios: 95 USD/os.
 • zwyczajowych napiwków dla kierowcy i przewodnika: 5 USD dziennie/os.
 • wizy do USA – 160 USD; pośrednictwo wizowe (wypełnienie wniosku wizowego + umówienie na rozmowę z Konsulem): 250 PLN
 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 13 PLN/os. (zgodnie z Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)
 • ew. dopłaty do pokoju 1-osobowego: 530 USD/990 USD