dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Realizacja wycieczki od min. 4 osób także w pozakatalogowych terminach.

  • największe metropolie wschodniego wybrzeża
  • rejs statkiem po rzece Św. Wawrzyńca
  • wypoczynek i szaleństwa w kasynach w Atlantic City

Wybierz termin

4750 PLN + 1790 USD

4750 PLN + 1790 USD

4750 PLN + 1790 USD

4750 PLN + 1790 USD

4750 PLN + 1790 USD

4750 PLN + 1790 USD

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. DZIEŃ: Warszawa – Nowy York
Spotkanie grupy na Międzynarodowym Lotnisku w Warszawiehala odlotów przy stanowisku OPAL TRAVEL. Przelot do Nowego Yorku. Przejazd do hotelu na nocleg.

2-3. DZIEŃ: Nowy York
Śniadanie. Przyjazd i zwiedzanie fascynującego Nowego Jorku „Wielkiego Jabłka”, największego miasta w Stanach Zjednoczonych. Przepływamy promem na dolny Manhattan, po drodze mijamy symbol Stanów Zjednoczonych i Nowego Jorku – Statuę Wolności (UNESCO). Spacer po najsłynniejszej dzielnicy miasta – Manhattanie: początek ulicy Broadway, park Bowling Green, historyczne miejsce po World Trade Center („Ground Zero”), giełda nowojorska na Wall Street. Przejazd obok budynków ONZ i Rockefeller Center. Na koniec intensywnego dnia podziwianie panoramy Manhattanu z tarasu widokowego jednego z wieżowców i spacer reprezentacyjną Piąta Aleją z eleganckimi sklepami. Nocleg.

4. DZIEŃ: New Port – Boston
Wyjazd z Nowego Jorku w godzinach porannych. W drodze do Bostonu przystanek w Newport w stanie Rhode Islandmieście, które słynie z największej liczby budynków kolonialnych w USA. Zwiedzanie Bostonum.in Uniwersytetu Harvarda w Cambridge, Quincy Market, Faneuil Hall, Prudential Tower i wiele innych atrakcji. Kilkugodzinna wyprawa statkiem na „bezkrwawy połów wielorybów”. Nocleg w okolicach Bostonu.

5. DZIEŃ: Region 1000 Wysp
Przejazd do „regionu Tysiąca Wysp”. Rozpoczynamy trwający 3 godziny rejs statkiem po Rzece Św. Wawrzyńca. Oglądanie terenów zwanych „Krainą Tysiąca Wysp” oraz odwiedziny w Boldt Castlezamku właściciela hotelu Waldorf Astoria. Przyjazd w stronę Wodospadu Niagara. Nocleg.

6. DZIEŃ: Wodospad Niagara
Przejazd i pobyt nad Wodospadem Niagara, m.in.:  rejs statkiem Maid of the Mist  pod sam wodospad, przejście przez Jaskinię Wiatrów. Zwiedzanie Starego Fortu położonego nad Jeziorem Ontario. Nocleg w okolicach Niagara Falls.

7-8. DZIEŃ: Waszyngton
Przejazd do Waszyngtonu. Po drodze oglądanie m.in. regionu  Finger Lakes, znanego z licznych winnic porastających okoliczne wzgórza (degustacja wina w jednej z nich).

Dwudniowe zwiedzanie Waszyngtonu. W programie m.in.: Cmentarz Narodowy w Arlington i zmiana warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza, odwiedziny w Pałacyku Arlingtona, oraz wizyta przy grobie prezydenta Kennedy’ego. Zobaczymy też słynne budowle stolicy USA – m.in Kapitol, Biały Dom, Monument Lincolna i Waszyngtona, oraz muzeum „szpiegostwa”.  Nocleg.

9. DZIEŃ: Filadelfia – Atlantic City
Przejazd i zwiedzanie Filadelfii: Dzwon Wolności, Gmach Niepodległości, Muzeum Flagi Amerykańskiej, najstarsza uliczka w Stanach Zjednoczonych, Muzeum Kościuszki, „schody Rocky’ego”, muzeum sztuki. Przejazd na nocleg do Atlantic City położonego nad Oceanem Atlantyckim (popularnie znane jako “Las Vegas Wschodu”).

10. DZIEŃ: Atlantic CityNowy York
Czas wolny na odpoczynek  i zakupy. Po południu transfer na lotnisko w Nowym Jorku.

11. DZIEŃ: Warszawa
Przylot do Polski.

UWAGA!!! Istnieje możliwość przedłużenia programu o indywidualny wypoczynek na Florydzie. Szczegóły w Biurze.

CENA OBEJMUJE:

  • przelot międzynarodowy na trasie Warszawa – Nowy Jork – Warszawa
  • przejazdy minibusem na trasie zwiedzania
  • transfery z/na lotnisko
  • bilety na komunikację miejską na 2 dni podczas zwiedzania Nowego Jorku
  • opiekę polskiego przewodnika/pilota (przy mniejszych grupach pilot jest jednocześnie kierowcą)
  • zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych w hotelach/motelach klasy turystycznej
  • śniadania w niektórych hotelach

 

CENA NIE OBEJMUJE: