dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Indywidualna wyprawa dla 2 osób.
Dowolne terminy.

Wybierz termin

5900 PLN + 2980 USD --- DOWOLNE TERMINY

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. Dzień: Warszawa – Tanzania
Przelot lotem rejsowym na trasie Warszawa – Port lotniczy Kilimandżaro / Arusha.
Przylot do Tanzanii. Po odprawie paszportowo – wizowej, spotkanie z kierowcą / przewodnikiem. Następnie transfer do Arusha do Tulia Boutique Hotel & Spa. Zakwaterowanie. Kolacja. Odpoczynek.

YOUR GATEWAY TO DISCOVERING TANZANIA

2. Dzień: Arusha – Tarangire National Park
Po śniadaniu wyjazd do Parku Narodowego Tarangire. Krótka przerwa na zakup pamiątek w centrum handlowym Arusha. Tarangire National Park to przepiękny i dostojny Park w północnej Tanzanii. Najbardziej znany ze słoni, ptactwa, wspaniałych krajobrazów i z wyjątkowej sielskiej atmosfery. Park obejmuje obszar około 2600 km². Charakterystyczne dla Parku Tarangire są olbrzymie baobaby i prawdopodobnie jedno z najlepszych miejsc w Afryce Wschodniej do podglądania życia słoni. Lunch w Lodge. Popołudniowe safari. Kolacja i nocleg w Pamoja Africa Lodge.
https://pamojaafricatz.com/

3. Dzień: Tarangire National Park – Lake Manyara National Park
Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do Lake Manyara na lunch. Podczas przejazdu, przerwa w punkcie widokowym Wielkie Rowy Afrykańskie (Great Rift Valley).W Parku Narodowym Jeziora Manyara można spotkać więcej słoni na kilometr kwadratowy niż w każdym innym rezerwacie w Afryce. Żyją tu także żyrafy, zebry, gnu, bawoły, gazele, guźce, małpy, setki pawianów i zróżnicowane ptactwo. Park znany jest też z lwów śpiących na drzewach. Safari przy jeziorze daje możliwość obserwacji różnorodnego ptactwa, a w szczególności występujących tu licznie flamingów. Podczas przejazdu wizyta w punkcie Popołudniowe safari. Kolacja i nocleg w Pamoja Africa Lodge. https://pamojaafricatz.com/

4. Dzień: Lake Manyara National Park – Serengeti National Park
Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Serengeti. Udajemy się do centralnego obszaru Parku, znanego jako obszar Seronera, jednego z najbogatszych siedlisk dzikiej przyrody. Natomiast rzeka Seronera, która dostarcza cenne źródło wody, przyciąga wiele dzikich zwierząt typowych dla Parku Narodowego Serengeti. Przerwa na lunch. Popołudniowe safari. Kolacja i nocleg w Pamoja Serengeti Luxury Tented camp .
https://pamojaafricatz.com/photo-gallery-serengeti-camp/

5. Dzień: Serengeti National Park
Śniadanie. Po śniadaniu safari. Park Narodowy Serengeti, jest jednym z największych i najbardziej znanych parków narodowych świata. Nazwa „Serengeti” pochodzi z języka masajskiego i oznacza „nieskończone równiny”. To wyjątkowe miejsce, gdzie możemy stanąć twarzą w twarz z dziką, nienaruszoną przyrodą. Założony prawie sto lat temu Serengeti ma najwyższą koncentrację wielkich ssaków na naszej planecie – żyje tu najwięcej lwów na kontynencie, więc szanse na ich spotkanie podczas naszego safari są naprawdę duże. Przerwa na lunch. Następnie popołudniowe safari. Kolacja i nocleg w Pamoja Serengeti Luxury Tented camp .

6. Dzień: Park Narodowy Serengeti – Ngorongoro
Śniadanie. Poranne safari. Następnie udamy się do Rezerwatu Ngorongoro. Podczas przejazdu przerwa na lunch piknik. Kolacja i nocleg w Ngorongoro Tortilis Tented Camp.
https://www.tortiliscamps.com/ngorongoro-tortilis-camp

7. Dzień: Krater Ngorongoro
Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do Krateru Ngorongoro (UNESCO) – największej na świecie kaldery wygasłego wulkanu. Erupcja, która miała miejsce 2,5 miliona lat temu, pozostawiła charakterystyczną wyrwę w wierzchołku krateru o średnicy 22 km. Wypatrujemy Wielkiej Afrykańskiej Piątki. Lunch piknik. Wieczorem przyjazd do Karatu. Kolacja i nocleg w Eileen’s trees inn Karatu.

Home

8. Dzień: Karatu – Arusha
Śniadanie. Po spokojnym śniadaniu i wymeldowaniu z Lodge przejazd do Arusha. Podczas przejazdu czas na ostanie zakupy w Tanzanii. W przerwie lunch piknik. Późnym popołudniem przyjazd do Arusha. Zakwaterowanie w i kolacja w Tulia Boutique Hotel & Spa.

YOUR GATEWAY TO DISCOVERING TANZANIA

9. Dzień: Arusha – Port lotniczy Kilimandżaro – Zanzibar
Po śniadaniu przejazd na lotnisko Kilimandżaro. Poranny przelot na korzenną wyspę Zanzibar. Przylot i transfer do hotelu Flame Tree Cottages Nungwi North coast Beach Zanzibar(Sea view room). Pokój z widokiem na morze. Kolacja i nocleg w Flame Tree Cottages.

Home

10-11. Dzień: Zanzibar
(Wyżywienie: śniadania i kolacje)
Dni przeznaczone na wypoczynek, spacery, masaże. Inne atrakcje, takie jak sporty wodne, wycieczka śladami przypraw, wycieczka po kamiennym mieście, wycieczka do lasu Jozani, wycieczka na wyspę więzienną lub wycieczki z delfinami mogą być zorganizowane z hotelu (opcjonalne, dodatkowo płatne).

12. Dzień: Zanzibar – Warszawa
Śniadanie. Wykwaterowanie. Ok. 19:00 transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

13. Dzień: Warszawa
Przylot do Warszawy. Zakończenie wyprawy.

CENA OBEJMUJE:

 • przeloty międzynarodowe
 • przelot wewnętrzny na trasie Kilimandżaro – Zanzibar
 • prywatne transfery w Arusza (lotnisko – hotel – lotnisko)
 • zakwaterowanie w hotelach,  w lodżach/ campach 3*/4*
 • prywatne safari
 • program safari (przejazdy prywatnym  land cruiserem , wejścia do parków).
 • pełne wyżywienie podczas safari: śniadania, obiady i kolacje
 • wodę dla każdego uczestnika podczas wyjazdów na safari oraz napoje bezalkoholowe, wino
 • opiekę angielskojęzycznego przewodnika / kierowcy
 • zakwaterowanie na Zanzibarze w hotelu Flame Tree Cottages  z  wyżywieniem ( śniadania i obiadokolacje).  Pokój z widokiem na morze.
 • prywatne transfery na Zanzibarze (lotnisko-hotel-lotnisko)
 • ubezpieczenie (KL, NNW, bagaż)
 • obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 

CENA NIE OBEJMUJE:

 • wizy do Tanzanii – ok. 55 USD (uzyskiwana na lotnisku)
 • napojów do posiłków
 • napiwków dla przewodników, kierowców, bagażowych
 • ew. atrakcji fakultatywnych

UWAGI

Opcjonalne aktywności podczas Safari:

 • Maasai Village za osobę USD 25
 • Olduvai Gorge za osobę USD 37
 • Treetop Walkaway in Lake Manyara za osobę USD 45
 • Balloon Safari in Serengeti za osobę USD 600

 

Wymagana żółta książeczka (szczepienie przeciw żółtej febrze).
Wymagany test na Covid-19 nie wcześniej niż 72 godziny przed przylotem do Tanzanii.