dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Zanurzony wśród afrykańskiej głuszy Shamwari Explorer Camp to miejsce, gdzie rządzi przygoda. Każdy poczuje tu zew Czarnego Lądu – rozciągający się dookoła obozu Prywatny Rezerwat Shamwari to jedno z najciekawszych przyrodniczo miejsc na mapie Republiki Południowej Afryki. Po przekroczeniu progu przestronnego prywatnego namiotu zostajemy wciągnięci do świata, gdzie słychać ryk lwów, galop żyraf i ciężki krok nosorożców – co najważniejsze, rozlegający się tuż za ścianą naszej własnej „twierdzy” w sercu sawanny.

Zapytaj o cenę

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

Hotel
Obozy Shamwari Explorer Camp znane są z łączenia absolutnej przygody, przyrody i wygody – dzięki czemu umożliwiają spotkanie oko w oko z prawdziwą Afryką w prawdziwie luksusowych warunkach i… z dala od malarii. Wyjątkowo przestronne namioty gwarantują zdrowy i bezpieczny sen pod rozgwieżdżonym południowoafrykańskim niebem, a codzienne atrakcje pozwalają zbliżyć się do największych tajemnic Matki Natury. Goście obozu Shamwari Explorer Camp każdego dnia wybierają się na pełne przygód piesze wędrówki, obserwując ptaki z zawodowymi ornitologami, poznając tajniki fotografii przyrodniczej z pełnymi pasji reporterami oraz odkrywając sekrety afrykańskich dzikich kotów z wolontariuszami Centrum Rehabilitacji. Kulinarne przygody to kolejna ze specjalności Shamwari Explorer Camp. Na uczestników safari czekają m.in. pełne egotycznych aromatów wieczorne uczty przy ognisku, poranny aromat świeżo palonej kawy, serwowanej przed namiotem czy orzeźwiający smak klasycznego ginu z tonikiem, chłodzącego się w prywatnym, przenośnym minibarze.

Pokoje
W każdym z elegancko urządzonych namiotów goście mogą korzystać z miękkich, szerokich łóżek. Wygodne łazienki, oświetlone łagodnym światłem LED, niewielkie zewnętrzne umywalki i skuteczne środki przeciwko insektom sprawiają, że uczestniczenie w najbardziej ekscytującej wyprawie przez tętniącą życiem sawannę zakończy się beztroskim relaksem i chwilą absolutnego odprężenia.

Udogodnienia
Goście Shamwari Explorer Camp korzystają m.in. z ochrony 24h, gwarantującej bezpieczeństwo wszystkim podróżnikom, darmowych środków przeciwko insektom, panoramicznych pryszniców w każdym namiocie, indywidualnie organizowanych safari oraz transferów do/z lotniska.

  • pobyt w najciekawszym prywatnym rezerwacie przyrody w RPA
  • bliskie spotkania z afrykańską „Wielką Piątką”
  • tropienie nosorożców
  • wygodne, przyjazne środowisku zakwaterowanie w komfortowo urządzonych namiotach
  • safari z dala od strefy malarii