dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

USA

USA to kraj, w którym podziw budzą kosmopolityczne metropolie oraz niesamowite krajobrazy. Turyści odwiedzający Stany Zjednoczone mogą liczyć na niezliczone atrakcje. Nasze biuro podróży w swojej bogatej ofercie posiada wiele wycieczek do tego wspaniałego państwa. W ramach trzytygodniowej wycieczki USA – od wybrzeża San Diego do wybrzeża Miami zwiedzą Państwo południową trasę biegnącą od Pacyfiku do Atlantyku, kolonialne miasteczka oraz rezerwat Indian Seminoli. Czekają na Państwa takie atrakcje, jak spacer wzdłuż nadmorskich promenad Embarcadero, Broadway Pier i Seaport Village, gdzie możemy oglądać ogromne lotniskowce czy wyprawa jednym z najpiękniejszych szlaków Kalifornii – Palm Canyon Nature Trail.

W ramach dziewięciodniowej wycieczki USA – Alaska zobaczą Państwo koło podbiegunowe oraz złożą wizytę u Świętego Mikołaja. Odbędzie się także spotkanie z niedźwiedziami grizzly oraz rejs po Zatoce Wniebowstąpienia.

W ofercie naszego biura znajdują się także takie wycieczki, jak USA - największe atrakcje Zachodniego Wybrzeża (z opcją wypoczynku na Hawajach), USA - Wschodnie Wybrzeże oraz USA - największe atrakcje Wschodniego i Zachodniego Wybrzeża.