dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Spotkanie z wielką Białą Pustynią w cztery oczy to podróż, dostępna tylko dla wybrańców. Jeżeli kusi nas możliwość zetknięcia z czystą, surową przyrodą Antarktydy i spojrzenie na ostatni dziewiczy zakątek Ziemi, jest tylko jedno miejsce, w którym możemy tego doświadczyć. To ekskluzywny kemping Ultimate Antarctica by Mantis – miejsce, gdzie najprawdziwsza „Biała magia” jest na wyciągnięcie ręki. Wypełniony przygodami pobyt w ekologicznych i luksusowych jednocześnie kopułach Ultimate Antarctica pozwala cieszyć się nieskażoną niczym bielą Bieguna Południowego 24h/dobę. Przypominające igloo ściany mrozoodpornych namiotów o średnicy 6,1 m znajdują się tylko krok od kolonii Pingwinów Cesarskich i Ziemi Królowej Maud – najbardziej spektakularnych widokowo zakątków mroźnego kontynentu.

Zapytaj o cenę

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

Hotel
Ekskluzywny kemping Ultimate Antarctica by Mantis to 6 niezależnych, dwuosobowych kopuł wśród arktycznej dziczy, do złudzenia przypominających igloo – jednak tylko zewnątrz. W środku na miłośników śnieżnych podróży czeka ciepło, komfort i wygoda w najlepszym wydaniu. Ale wypoczynek to nie jedyny powód podróży do tego niezwykłego miejsca. Prawdziwym celem jest bowiem zawsze przygoda – a tej nigdy tu nie brakuje. Piknik na szczycie mierzącego 60 m wysokości lodowca, lot nad skutą lodem ziemią i unoszącymi się na zimnych wodach górami lodowymi, a może spotkanie oko w oko z 6000 Pingwinów Cesarskich? Każde z tych doświadczeń jest możliwe! Ultimate Antarctica by Mantis jest miejscem, gdzie troska o środowisko naturalne jest… naturalna. Cały kompleks jest zasilany w 100% energią wiatru i słońca, a wszystkie jego elementy pod koniec sezonu są rozmontowywane, by umożliwić oczyszczenie terenu i przywrócenie przyrody do stanu równowagi.

Pokoje
Wyposażone z troską o potrzeby najbardziej wymagających odkrywców, kopuły oferują beztroski wypoczynek na 2 miękkich łóżkach, odświeżenie w niewielkiej łazience oraz miejsce do pracy przy wygodnym stoliku. W osobnej, przestronnej kopule goście mogą korzystać z gorących pryszniców, pokoju wspólnego idealnego do dzielenia się wrażeniami z podróży, pełnej inspiracji biblioteki i kuszącej aromatami kuchni. Gorące posiłki (3/dziennie), przygotowywane przez pełnych pasji kucharzy, posiłki pozwolą zregenerować się organizmowi po całodniowych atrakcjach Białej Pustyni.

Udogodnienia
Goście Ultimate Antarctica by Mantis cieszą się licznymi udogodnieniami: niezakłóconymi widokami z ogrzewanych namiotów na lodowcowe pola i góry Antarktydy, 24h dostępem do energii (ze źródeł odnawialnych), wygodnym salonem wspólnym, biblioteką i jadalnią w osobnym namiocie i 3 gorącymi, regenerującymi siły posiłkami dziennie.

  • pobyt w komfortowych namiotach w sercu Antarktydy
  • ekscytujące safari z fachowymi przewodnikami
  • bliskość jednej z największych na świecie kolonii Pingwinów Cesarskich
  • loty prywatnym helikopterem nad Ziemią Królowej Maud