dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Do doświadczeń naszych Gości, podobnie jak do i zdrowia, podchodzimy w sposób holistyczny. By zapewnić im maksymalny komfort, stworzyliśmy ofertę odzwierciedlającą nowy wymiar wypoczynku. Zapraszamy do pobytu w przytulnych pokojach i apartamentach, skorzystania z bogatej oferty kuracyjnej i nowoczesnego centrum SPA oraz rozsmakowania się w daniach serwowanych w naszej restauracji. A to wszystko w atmosferze dyskretnego luksusu.

Zapytaj o cenę

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

Idealna lokalizacja
W zacisznej dzielnicy miasta tuż przy Sopockich Błoniach zaledwie kilka kroków od brzegu morza – wyjątkowa lokalizacja Sopotorium Medical Resort to gwarancja udanego wypoczynku w otoczeniu natury i szumu fal. Bliskość centrum Sopotu oraz dogodny dojazd do Gdyni i Gdańska umożliwia swobodne odkrywanie uroków Trójmiasta.

Rozgość się w Sopotorium
Sopotorium Medical Resort to 110 nowocześnie wyposażonych pokoi i apartamentów, które pozwolą Państwu w pełni cieszyć się czasem spędzonym w naszym obiekcie.

Sopotorium Beauty & Spa
Wszystkie zabiegi oparte są o najlepsze składniki oraz najnowsze odkrycia współczesnej kosmetologii. Dobieramy je starannie do indywidualnych potrzeb każdego Gościa, zapewniając tym samym zarówno odpowiednią pielęgnację, jak i relaks.

Klimat Sopotu oraz nadmorska aura nie tylko wpływają korzystnie na zdrowie, ale też sprzyjają poszukiwaniu piękna i witalności. Sopotorium Beauty & Spa to miejsce, gdzie panuje spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością.
Z przyjemnocią zapraszmy do kąpieli w basenie wypełnionym wodą solankową z ujęcia Zdrój Św. Wojciecha. Jest to solanka bromkowo-jodkowo-borowa. Kąpiel w basenie solankowym nie tylko pomaga się odprężyć i zrelaksować, ale także korzystnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i urodę. Polecany jest za równo osobom dorosłym jak i dzieciom. Unikalne właściwości prozdrowotne solanki z ujęcia ze Zdroju Św. Wojciecha potwierdzone zostały licznymi badaniami.

Sauny
Do dyspozycji Gości oddajemy nowoczesną strefę saun. Sauna fińska, nazywana suchą, oczyszcza organizm z toksyn, rozluźnia mięśnie i wspomaga procesy odchudzania. Sauna na podczerwień, zwana również sauną infrared, znajduje zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń, w tym bólów kręgosłupa. Sauna parowa, znana też jako łaźnia rzymska, hartuje organizm, a dzięki aromaterapii sprzyja jego odprężeniu.