dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Mango House Seychelles, LXR Hotels & Resorts położony jest na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy Mahé, w prywatnej zatoce Anse Aux Poules Bleues.

Zapytaj o cenę

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

Mango House Seychelles, LXR Hotels & Resorts położony jest na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy Mahé, w prywatnej zatoce Anse Aux Poules Bleues.

Hotel oferuje pokoje i wille przy plaży, z których każdy dysponuje prywatnym tarasem lub balkonem z widokiem na Ocean Indyjski.
Zaplecze gastronomiczne obejmuje 5 wyjątkowych lokali gastronomicznych – restauracja główna Muse – kuchnia śródziemnomorska, Azido – kuchnia japońska, specjalizuje się w daniach z grilla robatayaki, Moutya – kuchnia lokalna, kreolska i owoce morza, 2 bary: Soley przy basenie i Kokoye w lobby W lokalach można skosztować specjałów z południowej części wyspy Mahé.

Na terenie obiektu dostępnych jest kilka małych basenów oraz sanktuarium odnowy biologicznej z 2 dedykowanymi gabinetami zabiegowymi. Goście mogą też uprawiać niemotorowe sporty wodne
Obiekt jest oddalony od plaży Anse Soleil 1 km, w odległości 10 km znajduje się a szlak Morne Blanc. Odległość od portu lotniczego Mahé wynosi 9 km.

Cena:
-7 dni dla jednej osoby: 4080 euro
-14 dni dla jednej osoby: 9780 euro
Koszt przelotu od: 5600 zł
Możliwa jest zmiana ilości dni pobytu.

  • beztroski urlop na Seszelach – gdzie znajdują się jedne z najpiękniejszych plaż na świecie
  • fantastyczne położenie pośród wzgórz i piaszczystych plaż na Wyspie Mahe
  • dostęp do zachwycających raf koralowych i olśniewających białym piaskiem plaż