dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

Wyjazd w grupie 8 osobowej.

 • Najpiękniejsze plaże świata zwane „Rajem Pacyfiku”
 • Hawajski „Pierścień Ognia”
 • Czarna wulkaniczna plaża
 • Obserwowanie wielorybów
 • Największy na świecie aktywny wulkan tarczowy przewyższający swa wysokością Mt Everest
 • Tętniące życiem wyspy koralowe Bora Bora
 • Możliwość realizacji tylko części Hawajów lub tylko Polinezji Francuskiej

Wybierz termin

14900 PLN + 5300 EUR

14900 PLN + 5300 EUR

14900 PLN + 5300 EUR

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. DZIEŃ: WARSZAWA – HONOLULU
Spotkanie grupy na Międzynarodowym Lotnisku Okęcie im. F. Chopina w Warszawie – hala odlotów przy stanowisku OPAL TRAVEL. Wylot do Honolulu. Przylot do Honolulu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i czas wolny na odpoczynek lub spacery po mieście. Nocleg.

2. DZIEŃ: HONOLULU – OAHU
Wycieczka objazdowa dookoła wyspy Oahu. Postój przy najpiękniejszych plażach, gdzie będzie możliwość kąpieli w oceanie, obok straganów z tradycyjnym rękodziełem oraz lokalnymi przysmakami. Wizyta na plantacji ananasów Dole Co., na plantacji trzciny cukrowej oraz przy hodowli krewetek. Podziwianie kompleksu Świątyni Mormonów oraz spacer przy najsłynniejszych plażach surfingowych. Przejazd do malowniczego wodospadu Sacred Falls, który ukryty jest pośród tropikalnego lasu. Podziwianie malowniczych formacji klifów w dolinie Kahana. Wizyta w japońskiej świątyni Byodo In, zbudowanej w 1968 roku.

3. DZIEŃ: HONOLULU – WIELKA WYSPA (HAWAII) HONOLULU
Czas wolny lub opcjonalnie wycieczka na wyspę Hawaii. Transfer na lotnisko. Przelot na największą wyspę archipelagu, Hawaii, nazywaną Wielką Wyspą. Podziwianie najwyższych na wyspach wodospadów AkakaHilo Rainbow i Bowling Pots. Niewątpliwie największą atrakcją tego dnia będzie zwiedzanie Parku Narodowego Hawaii Volcanos, gdzie zobaczyć można słynną wulkaniczną, czarną plażę Punaluu. Obserwacja dymiących wulkany i krateru Kilauea. Wieczorem powrót na nocleg do Honolulu. Koszt wycieczki: 530 EUR

4. DZIEŃ: OAHU
Kolejny dzień objazdu wyspy Oahu. Wycieczka do pięknie położonej miejscowości Kailua, wizyta w oceanarium Sea Life Park. Możliwość wypoczynku na plaży. Przejazd na przełęcz Makapuu. Podziwianie złoża lawy z pobliskiego wulkanu Koko i imponującego gejzeru Blowhole. Przejazd nad zatokę Hanauma. O tutejszej plaży Hawajczycy mówią, że jest najpiękniejszą na całym archipelagu Hawajów. Uroku temu zakątkowi dodają pobliskie rafy koralowe i ogromna ilość tropikalnych ryb. Ostatnią atrakcją dnia będzie wulkan Diamond Head. Ze szczytu góry podziwiać można panoramę Honolulu i wypoczynkową miejscowość Waikiki.

5. DZIEŃ: HONOLULU PEARL HARBOR
Wyjazd do Pearl Harbor. Wyświetlony zostanie tu film poświęcony japońskiemu nalotowi na bazę amerykańskiej floty, które to wydarzenie spowodowało przystąpienie USA do II Wojny Światowej. Następnie rejs statkiem pod pomnik postawiony nad zatopionym pancernikiem Arizona upamiętniający to wydarzenie. Powrót do centrum miasta i zwiedzanie malowniczej dzielnicy Chinatown: odwiedziny w świątyni chińskiej i japońskiej. Wizyta w tropikalnych ogrodach Fostera, pałacu królowej Lolani i najstarszym kościele na wyspie. Kontemplacja pod pomnikami królowej Liliuokalani i króla Kamehameha. Przejście do Aloha Tower – słynnej latarni morskiej. Na koniec dnia zwiedzanie muzeum marynistyki.

6. DZIEŃ: HONOLULU – MAUI HONOLULU
Czas wolny lub wycieczka fakultatywna na Maui. Transfer na lotnisko. Przelot na drugą, co do wielkości, hawajską wyspę Maui. Pobyt przy najstarszym uśpionym wulkanie na ziemi, Haleakala, który znajduje się na terenie parku narodowego o tej samej nazwie. Krawędź krateru sięga na wysokość 3055 m n.p.m., a jego średnica wynosi 3,2 km. Wewnątrz widoczne są mniejsze kratery i wysokie na niemal 300 m stożki popiołów. Zwiedzanie parku Lao Needle Valle, a następnie ogrodów botanicznych. Obserwacja wielorybów na plaży Olawalu. Przejazd do dawnej stolicy – Lahaina. Zwiedzanie japońskiej świątyni z posągiem Buddy. Wieczorem powrót do Honolulu, nocleg. Koszt wycieczki: 530 EUR

7. DZIEŃ: HONOLULU
Czas wolny z możliwością fakultatywnego wyjazdu do skansenu prezentującego bogactwo kultury ludności zamieszkującej Hawaje lub odpoczynek na jednej z najsłynniejszych plaż Honolulu (Waikiki Beach). Nocleg.

8. DZIEŃ: HONOLULU PAPEETE
Transfer na lotnisko. Przelot na Polinezję Francuską, na największą z wysp Tahiti. Przylot do stolicy Tahiti – Papeete. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

9. DZIEŃ: PAPEETE OBJAZD TAHITI
Śniadanie. Półdniowe zwiedzanie wyspy. Powrót do hotelu. Plażowanie. Nocleg.

10. DZIEŃ: PAPEETE OBJAZD TAHITI MOOREA
Śniadanie. Transfer do przystani, rejs promem na wyspę Moorea. Transfer do hotelu. Odpoczynek w resorcie na wybrzeżu. Nocleg.

11. DZIEŃ: MOOREA
Śniadanie. Czas na relaks i wypoczynek. Zwiedzanie wyspy porośniętej tropikalną roślinnością z Zatoką Cooka, uważaną za jedno z najwspanialszych miejsc na świecie. W zatoce kręcony był film „Bunt na Bounty”. Wizyta na plantacji wanilii, ananasów, papai i innych owoców tropikalnych. Nocleg.

12. DZIEŃ: MOOREA BORA BORA
Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot na wyspę Bora Bora. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i czas wolny na odpoczynek. Nocleg.

13. DZIEŃ: BORA BORA
Śniadanie. Wypoczynek na plażach Bora Bora, podziwianie niesamowitych kolorów wody otaczającej wyspę, możliwość obserwacji raf koralowych podczas nurkowania z fajką. Fakultatywne profesjonalne nurkowanie, wycieczka łodzią wokół wyspy Bora Bora, w trakcie której serwowany będzie lunch w stylu polinezyjskim. Koszt wycieczki 110 EUR. Nocleg.

14. DZIEŃ: BORA BORA TAHITI
Śniadanie. Czas wolny na odpoczynek i relaks. Transfer na lotnisko, przelot do Papeete na Tahiti. Transfer do hotelu. Nocleg.

15. DZIEŃ: PAPEETE
Śniadanie. Transfer na lotnisko, wylot do Europy.

16. DZIEŃ: WARSZAWA
Przylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:

 • przeloty na trasie Warszawa – Honolulu – Warszawa, Honolulu – Papeete – Honolulu
 • zakwaterowanie w hotelu 3* na Hawajach, w hotelach 3+*/4* na Polinezji w pokojach 2osobowych
 • śniadania na Polinezji
 • przeloty wewnętrzne na Hawaii, Maui i Bora Bora
 • opiekę polskojęzycznego przewodnika na Hawajach i w Polinezji Francuskiej
 • wycieczki uwzględnione w ofercie
 • ubezpieczenie KL/NNW

 

CENA NIE OBEJMUJE: