dodaj do ulubionych 0 szybki kontakt

HOTEL SALY PRINCESS 3* w odległości 80 kilometrów na południe od Dakaru, położony bezpośrednio przy pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży, w otoczeniu tropikalnego ogrodu.
Do dyspozycji Gości: duży basen, w tym basen dla dzieci, restauracja, bar i inne atrakcje. Pokoje przestronne (ok. 30 m2): sypialnia + mały salonik, klimatyzacja, lodówka. Opcja wyżywienia HB (śniadania i obiadokolacje). W sąsiedztwie hotelu liczne restauracje i knajpki. Niepowtarzalny afrykański klimat. Folklor Senegalu. www.saly-princess.com

W cenie dwie wycieczki: całodniowa na Wyspę Muszli Fadiouth oraz kilkugodzinna do rezerwatu Bandia, słynnego ze zgromadzonych tam zwierząt i olbrzymich baobabów (symbol narodowy).

CENA ZA OSOBĘ: 900 PLN + 300 EUR + 400 EUR (płatne lokalnemu operatorowi osobiście po przylocie do Dakaru)

Wybierz termin

900 PLN + 700 EUR

* Płatne w Polsce w USD lub EUR lub równowartość w PLN liczona wg kursu sprzedaży USD/EUR w RB Polbank z dnia wpłaty.

Zarezerwuj teraz

Kiedy najlepiej wyjechać:

 

Sty

 

Lut

 

Mar

 

Kwi

 

Maj

 

Cze

 

Lip

 

Sie

 

Wrz

 

Paź

 

Lis

 

Gru

1. DZIEŃ: Warszawa – DAKAR (lotnisko Blaise Diagne)
Poranny wylot z Warszawy. Tranzyt przez jeden z portów europejskich. Przylot na lotnisko w Blaise Diagne (50 km na południe od Dakaru). Powitanie przez przedstawiciela lokalnego biura podróży. Transfer ok. 30 kilometrów do hotelu. Ze względu na późny przylot do stolicy Senegalu, opcjonalnie kolacja w restauracji podczas przejazdu do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

2. DZIEŃ: HOTEL SALY PRINCES / śniadanie / kolacja
Śniadanie. Czas na relaks. Korzystanie z atrakcji i udogodnień hotelu. Opcjonalnie: wynajęcie skuterów wodnych, quadów, uprawianie sportów wodnych (surfing, windsurfing, kitesurfing). Wieczorem kolacja (szwecki stół). Możliwa muzyczna animacja w zależności od ilości gości w hotelu.

3. DZIEŃ: HOTEL SALY PRINCES – SAFARI REZERWAT BANDIA / śniadanie / kolacja
Po śniadaniu wyjazd do rezerwatu Bandia, oddalonego od hotelu o niecałe 20 kilometrów. Rezerwat Bandia (3500 hektarów) jest domem dla licznych zwierząt: żyrafy, zebry, nosorożce , impale, małpy czy antylopy oraz dla wielu gatunków ptaków. W Parku dominuje różnorodna roślinność, liczne baobaby, akacje, sawanna. To idealne miejsce dla miłośników flory i fauny afrykańskiej. Większość zwierząt przyzwyczajona jest do obecności Człowieka, więc łatwo jest zrobić wspaniałe zdjęcia. Po wizycie w rezerwacie, opcjonalnie możliwość zjedzenia lunchu w restauracji nad brzegiem jeziorka z licznie żyjącymi w nim krokodylami. Dla chętnych fakultatywnie przejazd na tzw. Lwie Rancho. Po południu powrót do hotelu. Wypoczynek. Kolacja w hotelowej restauracji.

4. DZIEŃ: HOTEL SALY PRINCES / śniadanie / kolacja
Po śniadaniu dalszy odpoczynek na plaży lub przy basenie. Uprawianie sportów wodnych oraz korzystanie z innych oferowanych atrakcji. Kolacja.

5. DZIEŃ: HOTEL SALY PRINCES – SINE SALOUM – WYSPY MUSZLI FADIOUTH / śniadanie / kolacja
Po śniadaniu wyjazd do Sine Saloum. Po drodze zwiedzanie lokalnej wioski. Po dotarciu do Ngangane, przesiadka do zmotoryzowanej pirogi. Rejs wśród mangrowców w prawdziwym labiryncie otaczającej, tropikalnej roślinności, która jest domem dla wielu kolorowych ptaków. Przystanek na wyspie Mar-Lodj. Krótki odpoczynek. Powrót do Ndangane i przejazd do Joal-małej rybackiej wioski. Zdjęcia przy wielkim baobabie Fadial. Lunch w restauracji Finio, znanej w okolicy dzięki swoim potrawom barbacue. Po południu przeprawa pirogą na Wyspę Muszli. Wizyta na cmentarzu, gdzie obok siebie pochowani są Muzułmanie i Katolicy, co jest świadectwem religijnej tolerancji, jaka panuje w Senegalu. Pod wieczór przy odrobinie szczęścia, możliwość obserwacji wracających z połowów rybaków i podziwianie złowionych ryb. Powrót do hotelu. Kolacja.

6. DZIEŃ: HOTEL SALY PRINCES / śniadanie / kolacja
Czas wolny. Opcjonalnie możliwość wycieczek: nad Różowe Jezioro, do Dakaru, na Wyspę Gore (UNESCO).
Kolacja w restauracji hotelowej.

7. DZIEŃ: HOTEL SALY PRINCES / śniadanie / kolacja
Czas wolny.

8. DZIEŃ: HOTEL SALY PRINCES / śniadanie
Śniadanie. Czas wolny. Około południa wykwaterowanie. Transfer na lotnisko zgodnie z planem przelotu.

9. DZIEŃ: HOTEL SALY PRINCES / śniadanie
Przylot do Warszawy. Zakończenie wyprawy.

CENA OBEJMUJE:

 • zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym (7 noclegów)
 • transfery lotniskowe
 • śniadania i kolacje według programu
 • całodniowy wyjazd do Sine Saloun na wyspę Muszli Fadiouth wraz z lunchem
 • wycieczka do Rezerwatu Bandia wraz z biletem wstępu
 • nadzór logistyczny podczas pobytu
 • opieka lokalnego Operatora
 • lokalne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz wymaganą na obecną chwilę autoryzację wjazdu do Senegalu
 • ubezpieczenie (KL, NNW, bagaż)
 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 13 PLN/os. (zgodnie z Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

 

CENA NIE OBEJMUJE:

 • biletu lotniczego na trasie Warszawa – Dakar – Warszawa (od 3500 PLN/os.)
 • zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych, kelnerów
 • opłat za atrakcje, wycieczki opcjonalne
 • dodatkowych posiłków (lunch 3-6 EUR/os. (w restauracjach w standardzie hotelowym 8-12 EUR/os. ), cola 0,5-1 EUR, piwo 1-2,5 EUR
 • napoi do kolacji
 • wydatków własnych
 • ewentualnie dopłaty do pokoju jednoosobowego – 250 EUR/os.

***możliwość pobytów dłuższych za dopłatą!